2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سوالت چیه جواب داره که؟

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 
2740
نمیفهممش چکار کرده اصلا تو ضیح میخوام مخصوصا  اونجا ک گفته همواره مثبت

ببین قدر مطلق همیشه جوابش مثبته یا صفره ، و هیچوقت منفی نمیشه، پس وقتی که قدرمطلق با یه عدد مثبت جمع میشه حتما حاصلش یه عدد مثبته واسه همین بهش میگن‌ همواره مثبت

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 
نفهمیدم چرا نوشته همواره مثبت اصلا چیکار کرده چرا ابنو نوشته اوفف

برای محاسبه ی دامنه ی تابع رادیکالی باید عبارت زیر رادیکالو بزرگتر مساوی صفر قرار بدیم ، بعد معادله رو حل کنیم حدود x رو حساب کنیم

نفهمیدم چرا نوشته همواره مثبت اصلا چیکار کرده چرا ابنو نوشته اوفف

زیر رادیکال همیشه باید بزرگتر مساوی صفر باشه

بعد اومده تجزیه کرده

از قدر مطلق همیشه عدد مثبت میاد بیرون

عدد مثبت به اضافه عدد مثبت دیگه همیشه مثبت میشه

پس برای اینکه کل عبارت بزرگتر مساوی صفر بشه فقط نیازه که عبارت کناریش بزرگتر مساوی صفر بشه

نمیفهممش چکار کرده اصلا تو ضیح میخوام مخصوصا  اونجا ک گفته همواره مثبت

همیشه یادت باشه وقتی دامنه یه عبارت رادیکالی رو می‌خوایم بگیریم اونو بزرگترمساوی صفر قرار میدیم

کاربر آقا نیا تو تاپیکم فحشت میدماا وزن عید۱۴۰۲: اونموقع ۹۶کیلو بودم🥲وزن ۱۴۰۲/۱۰/۲۹شدم۸۸_هدف اصلی۶۵کیلو😃وزن کشی تاریخ۱۴۰۲/۱۱/۶:
2706