2752
2734
عنوان

دوست جونا، برای اسم پسرم نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 88 پست
حلما خیلی کاش ثبت احوال اجازه میداد اگر اسم گذاشتیم و پشیمون شدید تا یکبار و یه مهلتی . میداد تا تغییر بدیم. اسم خیلییییی پروسه مهمی هست
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا من اسم کیان رو برا بسر خودم دوس داشتم ساجد اسم بسرخاله منه ک دو سالشه مهیار قشنکه. بردیا هم خوبه. ولی شما اسم إیرانی زمان زرتشت رو فک کنم بیشتر دوس داری
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2731
باران جان بجه ما ک نمیره خارج. اسمشو خوب بکن. هروقت خاست بره اسمشو میذارم اندی!!!!
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
انشاالله میشال جون. انشاالله ک عاقبتش خیر باشه برا اسم حساس نشو. جند تا انتخاب کن و قرعه بکش ٣تا جدا کن. بعد بین اون سه تا باز قرعه بکش. ما اخرش برا خالم این کارو کردیم
کارن مناسبتره از این اسمها نزار که هر که سوپری یا لوازم آرایشی بهداشتی میخاد باز کنه یا اسم تشک طبی یا دمپایی بزاره از این نوع اسمها انتخاب کنه فکر مدرسه رفتنش هم باش بنظرم انخاب اسم پسر به علت مذکر بودنش خیلی سختره بچه ها فردا بخصوص پسر بچه ها مسخرش نکنن
2706