2752
2734
عنوان

دوست جونا، برای اسم پسرم نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
جقد شما حساسی برا اسم. من هفته اول اسم کذاشتم. هنوز ب دنیا نیومده. صبا صداش میکنم تکون میخوره.
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
به فکر تلفظ انگلیسى اسم هم باشید. بعضی از اسمها توی زبان انگلیسی بد تلفظ میشن. مثلا حرف ر که اصلا اونا تلفظ نمیکنن. مثلا هیراد رو میگن هیاد . ولی کارن رو خوب میگن. برعکس ر رو خیلی غلیظ تلفظ میکنن تو این جور اسمها..
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
اینجور اسما معمولا برا هر کس ی حسی إیجاد میکنه. ببین خودت دوس داری جطور صداش کنی...ی اسمی بذار ک با معنا باشه. بعضی وقتا ساده ترین اسم با ابهت ترینه ب نظر من البته
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2706