2752
2734

خسته شدم از دستش خوبی و بدیش مشخص نیس همش عذابم میده واسه هرچیز کوچیکی سرم غر میزنه و اگ بهش چیزی بگی ام کتکت میزنه بعضی وقتا فکر میکنم من بچش نیستم چون تا جایی که یادم میاد اصلا ازش محبت ندیدم جلوی بابام خودشو خوب نشون میده ب محض رفتنش همون دیوی میشه که تو خونه هست وقتی باهاش درو دل میکنم بعدا از همونا بر ضدم استفاده میکنه بجای دلداری دادن تو ناراحتیام بیشتر میکوبه تو سرم که تو بی عرضه ای و.. خسته شدم حتی چند بار به خودکشی فکر کردم ولی نشد نتونستم هیچکس هوامو نداره یکی که باهاش درد و دل کنم و نزنه تو سرم رازدار حرفام باشه هیچکس واقا بعضیا لیاقت مادر یودن ندارن فقط اسمشو یدک میکشن خیلی بی انصافیه بخاطر وجودش به خودکشی فکر کنی و چون مادره بهشت زیر پاش باشه از شیطان بدترهه من چیکار کنم بگین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۶ سالمه

باورکنین شماها هم اذیت میکنین ولی  اصلا کارهای اشتباهتون رو قبول نمیکنین،مثل پسر ۱۲ ساله ی من

عزیزم ما قبول میکنیم  ایراد از مادر،ولی شما یا پسر من یکم تغییر رویه بدین شاید خیلی چیزا عوض بشه دختر قشنگم

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
باورکنین شماها هم اذیت میکنین ولی  اصلا کارهای اشتباهتون رو قبول نمیکنین،مثل پسر ۱۲ ساله ی من ...

دختر با پسر فرق داره اونا سرکشن من اگه بخامم نمیتونم کاری کنم هرچی اونا بگن باید بگم چشم وقتی با بچه تون خوب تا کنین چ دلیلی داره لج کنه

سنتون حساسه  بیشتر خودتونو با درساتون مشغول کنید و اینکه هرگز برای محبتی که از مادردریافت نمی ...

احساس میکنم خیلی به محبت یه همچین کسی نیاز دارم ولی میدونم خوب نیست