2733
2734

من یکساله دچار مشکل اضطرابم و دارو میخورم

پدرم دو قطبی هست و کلا خونواده پدری مشکل اعصاب دارن و یکی از عمه هام شیزوفرنیه

من بعد از مشکل اضطرابم شدیدا حساس شدم به علائم خودم و با کوچیکترین چیزی حس میکنم نشونه های شیزوفرنیو دارم یا دارم دیوونه میشم با اینکه تستم منفی بود💔

چجوری از فکرم بیرونش کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم به نظرم هر چند وقت یکبار برو پیش روانشناس چون ژنش توی خانوادتون هست خدایی نکرده دچارش نشی

همه چی رو و هر علامتی رو داری با مشاور درمیون بزار که پیشگیری بشه از اینکه ژنش فعال بشه

جواب ریپلای های احمقانه را نمیدم پس اگه پاسخی دریافت نکردی خودت تا آخر خطو برو . گاهی باید سکوت کنی تا اصالت به جای تو حرف بزنه...
2740
عزیزم به نظرم هر چند وقت یکبار برو پیش روانشناس چون ژنش توی خانوادتون هست خدایی نکرده دچارش نشی همه ...

۱سال و نیم هست با روانشناس در ارتباطم ولی شیزوفرنی نیستم

وسواس نداشته باش هیچ مشکلی نداری الکی عیب و بیماری رو خودت نزار . کلا تلقین ادم رو مریض میکنه 

اره خودمم متوجهم ک حساسیت به خرج میدم ولی واقعا نمیدونم چجوری حواسمو پرت کنم که بهش فکر نکنم

یه بیماری روانی ک شامل توهم و هذیان و.. میشه

چند سالته؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706