2733
2734
عنوان

موخوره زیاد

87 بازدید | 11 پست

خانما همه موهای من موخوره داره سر هر تار مو دوتا شده سفید میزنه چیکار کنم از شرشون خلاص شم 

کوتاه کردن هم فقط واسه پایین مو جوابه موها همه یکدست نیستن ک س همشون زده شه روشی چیزی هست؟ 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم موهام موخوره گرفته باعث شده خیلی خشک بشه کرم مو، ماسک مو هیچ کدوم تاثیر نزاشتن که خشکی موم کم بشه

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

لایکم کن بیام نظراتو بخونم

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

موهات دسته های کوچیک بگیر دستت موخوره هاش ببین بزن من موهام تا کمرم یک بار اینکار کردم 😂 اما دوساعت طول کشید از شامپو ک باعث موخوره میشه روغن بزن زرده تخم مرغ بزن یه شامپوی ملایم استفاده کن باز نزار موهات اتو سشوار تا میتونی کم استفاده کن هفته ای یه کوچولو پایینش قیچی کن یا ماهی بزن 

موهات دسته های کوچیک بگیر دستت موخوره هاش ببین بزن من موهام تا کمرم یک بار اینکار کردم 😂 اما دوساعت ...

اینطوری ک هیچوقت پس بلند نمیشه چون تا میاد بلند شه میزنیم دیگ 😩

اینطوری ک هیچوقت پس بلند نمیشه چون تا میاد بلند شه میزنیم دیگ 😩

دیگ چاره ای نیست اول موخوره هاش بزن بد یه شامپو مخصوص موهای خشک بگیر برای من آووکادو خریدم راضی ام یه نرم کننده ام خریدم قبل از حموم یا روغن زیتون میزنم یا حسش باشه ماسک موی تخم مرغ که خیلی عالیه (ینی همه چی امتحان کردم فقد این جواب گرفتم) درضمن قرص مو بخور 😫بعدش به صورت مرتبط ماهی یکبار پایین موهات یکم بزن خیلی کم بزن ک مشخص نشه من که دیگ موهام کوتاه بلند شده انقد موخوره زدم 🥺 یه دوست دارم موهاش تا زانوهاش نمدونم چجوری نگهشون داشته من تا کمرم تا بلند میشه میزنم 😂😂