2737
2739

بچه ها شام مهمون داریم کمرم جوری گرفته درد میکنه نمیتونم تکون بخورم چیکار کنم؟؟ توروخدا راهنمایی کنین زشته هیچکاری نکنم مهمون بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی کیسه بدوز نمک بریز توش بزار رو بخاری داغ بشه بزار زیر کمرت محل درد دراز بکش روش چند بار اینکارو بکن.  یا با روغن بگو کمرتو ماساژ بدن

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
2728

اگه مقدوره کنسلش کن یا از یکی کمک بگیر 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
الان ما چیکار کنیم؟ اونو باید دکتر بگه

خیلی نفهمی حقیقتا میگم مهمون دارم امکان دکتر رفتنم نیس بد موقع کمرم گرفته میگی ما چیکار کنیم بلدی راهنمایی کن بلد نیستی برو به درک

عزیزم با آرامش کامل کمرت رو بپیچ یه ساعتی بخواب پتو پیچ یه آبجوش بادارچین وزنجبیل بخور.به هیچی فکر نکن.بعد یه ساعت آروم میشی.از استرس هستش گوش رو هم بذار کنار بعد اون هم با آرامش ونوبتی به کارهات برس فوقش یکم دیرتر آماده میشه.نگران نکن خودت رو امشب هم میگذره.مهمونات هم اگه باهاشون راحتی ازشون کمک بگیر.خوش بگذره

2740