2733
2739
عنوان

دوستان انگل کودک رو چطوری رفع کنیم

420 بازدید | 15 پست

من دخترم 1سال دوماهشه امروز ببخشین از دفع ش 

کرم هم رنگ دفع اش دیدم خیلی ریز بود

من بچمو خیلی بهداشتی نگه میدارم یعنی خیلی به خونم لباس و بچم حساسم 

ولی نمیدونم چرا و از کجا پیدا شده 

ممنون میشم کمکم کنین 

بنظرتون صبح ببرم بهداشت آزمایش بدم

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢
باید ببری دکتر

دکتر کودک ببرم یا عمومی باشه اشکال نداره

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
داروخانه برو سن بچه رو بگو بهش قرص یا شربت انگل میده دو بار استفاده کنه تموم میشه  یا هم ببر ب ...

قربونت پس میبرم بهداشت میگیرم براش 

میگم بچم خیلی ضعیف مونده نکنه از انگل باشه

2740
باید کل خانواده دارو انگل بخورید با هم 

باسه ممنون حتما فردا برای همه میخرم 

همه جارو هم با سرکه سفید تمیز میکنم

قربونت پس میبرم بهداشت میگیرم براش  میگم بچم خیلی ضعیف مونده نکنه از انگل باشه

آره امکانش هست پسر منم داشت ۳ سالشه رفتم داروخونه یه بسته دارو داد کل خانواده با همدیگه خوردیم یکی مثلا امروز یکیش دو هفته بعد خدا رو شکر دیگه انگل نداره

سر خود نباید دارو بدی اول باید آزمایش مدفوع ببری مشخص بشه نوع انگل چیه بعد دارو

باشه صب میبرم بهداشت آزمایش بدیم

نه رفتم داروخونه قرص گرفتم با دستور مصرفش  علائمش چیه پسرم خارش زیاد داشت

این کم خونی داره با اینکه غذاش بد نیست خوابش کمه پرخاشگره گاهی دندون قروچه شدید میکنه تو خواب

2706