2733
2734
عنوان

التماس دعا در شب عزیز🙏

19 بازدید | 2 پست

سلام دوستان عزیزم بیایین در این شب عزیز همدیگر رو دعا کنیم و از حضرت ام البنین بخواهیم شفاعتمون رو پیش خدای مهربان بکنند که همه مون حاجتهامون رو بگیریم.یکی مریض داره یکی گرفتاری داره یکی اولاد نداره و منتظره یکی بیکاره و .... برای همههههه دعا کنیم🙏🌼 منم فردا عمل پانکچر دارم در دعاهاتون یادم کنید عزیزان🥺🥺🥺

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

سلام (خواهش میکنم تا آخر بخونید)

اگر میشه لطف کنید اول و آخر دعاهاتون صلوات بفرستین خیلی خیلی تاثیر داره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل و فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

انشاالله که به حق چهارده معصوم (علیهم السلام) همه مسلمانان جهان حاجت روا بشن و

انشاالله که به حق چهارده معصوم (علیهم السلام) همه بیماران اسلام شفای عاجل و کامل پیدا کنند

اگر رفتید حرم انشاالله به حق چهارده معصوم (علیهم السلام) زیارتتون قبول باشه و اگه میشه به نیابت از همه مسمانان نماز زیارت بخونید  

الهی آمین

التماس دعای فراوان برای ظهور آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف 🙏(اللهم عجل لولیک الفرج)

و

التماس دعای فراوان برای شهادت بنده حقیر 🙏

میشه برای من هم به اسم دعا کنید 🙏

اللهم صل علی محمد  و آل محمد و عجل و فرجهم

حتما نماز استغار بخونید (از  اینترنت میتونید نحوه خوندنش رو پیدا کنید) خیلی خیلی خیلی خیلی  خوبه

مهدی هستم

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘