2752
2734
عنوان

دلشوره شدید دارم

131 بازدید | 22 پست

سلام عزیزای دلم

خوبین؟ چند روزه دلشوره شدید ،نمیدونم چرا؟

هیچ نگرانی هم ندارم ولی خب نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه

نگرانم و دلشوره دارم

استرس دارم

صدقه هم دادم ها،نمیدونم جریان چیه

نکنه بیماریه

عزیزم برای آرامش دلت حمد خوندم خودتم صلوات بده ذکر بگو🥰

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قربونت بدم عزیزم،مرسی واقعا منکه حالم خیلی بد شده امروز به مامانم گفتم دارم میمیرم انگار

خدا نکنه.چرا شما دخترها اینجوری هستین؟دختر منم دقیقا از همین عبارت استفاده میکنه.گرمی بخور شاید سردیت میکنه اینجوری میشی 

بله.بیماری اضطراب و یا تپش قلب اینجوریه.ممکنه تیرویید پرکار باشه و...تازگی اتفاق بدی نیفتاده دور و ب ...

چند روز پیش آزمایش دادم چکاپ کامل    جواب دوسه روز دیگه  آماده میشه،یهو انگار قلبم میاد تو دهنم

خدا نکنه.چرا شما دخترها اینجوری هستین؟دختر منم دقیقا از همین عبارت استفاده میکنه.گرمی بخور شاید سردی ...

تپش قلب شدید میگیرم یهو، دلشوره و اضطراب

خدا کمک کنه

نگرانم

فردا قسمت بشه روزه بگیرم شاید خوب شدم

تپش قلب شدید میگیرم یهو، دلشوره و اضطراب خدا کمک کنه نگرانم فردا قسمت بشه روزه بگیرم شاید خوب شدم

گلاب وعرق بیدمشک رو باهم قاطی کن از هر کدوم یه استکان بریز با یه قاشق عسل شیرین کن.یه بار ساعت ۱۰ صبح یه بار ۵ عصر بخور