2733
2739
عنوان

پسرم خیلی شبا گریه میکنه

106 بازدید | 9 پست

تقریبا یه ماهه شبا با گریه از خواب پا میشه. انگار عصبانیه. دو و نیم سالشه. مثلا دو سه ساعت وسط شب خوابش خراب میشه. سه گریه میکنه بعد نیم ساعت میخوابه دوباره سه و نیم. بعد چهار. به پتوش اشاره میکنه که از رو پاش رفته کنار درستش میکنم بازم یکم بعد گریه میکنه. میزارمش رو پام تکون میدم یکم بعد بدنشو پاهاشو سفت میکنه انگار میخواد غلت بزنه میزارمش زمین گریه میکنه میخواد دوباره بیاد روی پام. نمیدونم چیکار کنم تو روز هم دو ساعت میخوابه ولی باز با گریه پا میشه. خواهر شوهرم میگه ترسیده. دعا گرفتیم براش فرقی نکرد. توی روز حالش خوبه چیکار کنم. کمک. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم یه تاپیک قدیمی از بدغذایی کوچولوت توی گوگل دیدم چون مشکلم غذا نخوردن بچمه.از دوماهگی دیگه شیرمو‌نخورد و با قاشق شیرش دادم الان یکسال و نیمشه اصلا غذا نمیخوره تف میکنه بیرون.به کجا رسید مشکل بچت؟کی خوب شد

درخواست دوستی نمیپذیرم
2742
سلام عزیزم یه تاپیک قدیمی از بدغذایی کوچولوت توی گوگل دیدم چون مشکلم غذا نخوردن بچمه.از دوماهگی دیگه ...

کلا زیاد غذا نمیخوره الان دو سال و هفت ماهشه یکم بهتر شده. کلا نسبت به بچه های دیگه کم غذاست. شما هم نباید اوتظار داشته باشی کوچولوت مثل بچه های دیگه غذا بخوره

قد و وزنش خوبه؟چقدر غذا میخوره مثلا؟

قدش خوبه ولی وزنش همیشه نیم کیلو تا یک کیلو از وزن کارت رشد پایینتره. پسر من خیلی عذابم داد. دو هفته ی تموم هیچی نخورد فقط نصف استکان شیر میخورد تا اینکه کم کم یکم نون خورد. نون خالی. الان یک سال و سه ماه از اون موقع میگذره. بهتره شکر خدا. شما هم بزار گشنه بشه. کم کم شروع میکنه به خوردن. خیلی سخته. آدم دلش ریش میشه میبینه بچه گشنه ست ولی غذا نمیخوره. اما باید قوی باشی. من بربری رو اندازه نخود میکندم میزاشتم دهنش موقع بازی میخورد. کم کم یاد میگیره

قدش خوبه ولی وزنش همیشه نیم کیلو تا یک کیلو از وزن کارت رشد پایینتره. پسر من خیلی عذابم داد. دو هفته ...

همین الانشم دخترم همینجوریه امروز از صبح فقط نصف استکان شیر خورده😥

درخواست دوستی نمیپذیرم
2740

سلام اون بیداری بدخلقی شبانشون جهش رشده عزیزم چندین بار بچه ها تو ستین مختلف اینجوری میشن بزن گوگل درموردش بخون تا متوجه شی بدغذاییشم منم یکی لنگشو دارم تو ۵ ساله هنوز عذابم غذاشه کم میخوره ولی بهتر از قبله 

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید