2733
2734
عنوان

شیشه شیر اونت

137 بازدید | 7 پست

سلام خانومای عزیز اگه از شیشه شیر اونت برای بچه هاتون استفاده می‌کنید میشه بگید چجوری میشورید که لک شیر از سری بره؟من هر جور میشورم باز سر شیشه تغییر رنگ میده منم مجبورم زود زود عوض کنم گرونم هست

اب جوش میریزم داخلش ودربش رومیبندم وسریع تکون میدم قشنگ تمیز میشه،موادرنگی نریز توشیشه مثل اب هویج چون دیگه تمیز نمیشه 

یادبگیریم عقده هامونو سردیگران نریزیم،ودرتاپیک ادب داشته باشیم واستارتر رو درک کنیم نه سرزنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دفعه بعد استفاده اینکارو میکنید گلم؟

بله عزیزم بعد هرموقع استفاده کردی فقط اب داغ باشه که راحت تمیز بشه دربش روبزار دستت نسوزه،این جوری دیگه جوشاندن نمیخواد زود خراب بشه،الانم میخوای بامایع وشیشه شور تمیز بشور لکش بره ولی دوباره اب داغ بریز مایع بره خوب نیست توشیشه بمونه

یادبگیریم عقده هامونو سردیگران نریزیم،ودرتاپیک ادب داشته باشیم واستارتر رو درک کنیم نه سرزنش
2728

بچه ی من هیچ شیشه شیری و نگرفت چنتا مدل مختلف هم امتحان کردیم . چیکو ، ناک  بی بی لند هی اور شی و... اما فقط اونت و گرفت اونم مدل نچرال فقط اولش اشتباه کردم 330 میل گرفتم برای بچه 2 ماهه که سرشیشه اش برای 6 ماهه بود شیر ازش زیاد میومد که یدونه دیگه خریدم 125 میل طلقی خیلی عالیه فقط مدل تقلبیشم اومده جعبه و شیشه عین خوب اصلی فقط یه تفاوت های جزئی داره من یدونه دیدم به جای avent نوشته بود avet  یدونه ن نداشت که اصلا ادم نمیهفمه من خودم آنلاین از یه سایت خریدم راضی بودم لینکشو میذارم شاید بدرد کسی بخوره

https://madaraan.ir/ghaza-khori-nozad/baby-bottle/avants-baby-milk-bottle/

سلام عزیزم ببخشید سوال رفت به این موضوع شما تو یه تایپیک گفتی تبخال داری الان بیماری تون بهتر شده ه ...

موقع استرس پریودی و سرماخوردگی خیلی بیشتر عود میکنه ومتاسفانه درمان قطعی نداره ایمنی بدن ضعیف باشه مثل من زود به زود عود میکنه متاسفانه وباید مراقب باشی با جای دیگه بدن برخورد نکنه چون زود پخش میشه

2740