2737
2734

جاری کوچک و خواهر شوهر 

رفتارهاشون اینه ...با هم میگن می خندن .من و محل نمیدن. فقط در حد پرسیدن سوالی .بچه ش بیاد سمتم .احساسی بروز نمیده .ولی سمت بقیه بره .میگه نه عمو یا زن عمو یا عمه اومد سمت شما 

به دخترم محل نمیدن .مخصوصا خواهرشوهر .به بچه جاری میگه وای چه لباسی یا بوس و بغل به دختر من نه 

منم متقابلاً کم میرم و محل هم نمیدم .مثل خودشون برخورد می کنم .

یا عمدا جوری فیلم می گیرن من نصف ه بیوقتم .یا تو عکس کج و کوله یا چشم بسته .تو ده تا عکس مثلا هشت تا چشم دخترم بسته هست یا کج و کوله هستیم 

ولی دخترم متوجه شده. چون بزرگ شده میگه عمه چرا با من عکس نمی گیره .چرا دوستم نداره. منم گفتم مهم نباشه برات .مهم پدر مادر تیم که دوستت داریم 

ولی این رفتار فقط با من و دخترمه .با شوهرم خوب ن . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داره از کینه و حسودی میترکه🤣🤣🤣🤣🤣 من هم یکی دارم برام سوال شده چرا خب، ولی فهمیدم به ذات خودش برمیگرده و یا فقط جلوی من با بقیه خوبه یا اونا هم مثل خودشن

فقط به این میخندم که داره خودشو نابود میکنه🤣🤣🤣😁😁😁 هرچی هم غیر مستقیم بهش گفتم نکن این کارو باخودت به خرجش نمیره انگار نمیتونه دلش رو صاف کنه.  پناه برخدا.

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731

شوهرت چرا این وسط حمایتت نمیکنه اون باید بگه مثلا عکس نصفه میگیره بگو چرا اینجوری از زن وبچه من انداختی نکنه بلد نیستی میخوای من عکس بگیرم یا به دخترت بی محلی میکنن این پدرشه باید دخترشو ببره جلو جاری و خواهرشوهرش بالا تا یاد بگیرن به بچه احترام بزارن .حالت رقابت بین بچه ها ایجاد نشه که بزرگ شن حسودی کنن بهم ...

شوهرت چرا این وسط حمایتت نمیکنه اون باید بگه مثلا عکس نصفه میگیره بگو چرا اینجوری از زن وبچه من اندا ...

بعضی مردها متاسفانه خواهر و مادر خودشونو به زن و بچه‌شون ترجیح میدن😔😑😑

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

حکایت دوری و دوستی...البته این چندان شباهتی به دوستی نداره...چه مادر خوبی هستید که اجازه نمیدید دخترتون از رفتارهای فامیل ناراحت بشه.

با کمک خدا و تلاش تو ، زمان خیلی مسائل را تغییر خواهد داد💚
2740
حکایت دوری و دوستی...البته این چندان شباهتی به دوستی نداره...چه مادر خوبی هستید که اجازه نمیدید دختر ...

حکایت ما حکایت دوری و درامان ماندن از دشمن ه 

یه حس حسودی نهفته‌ دارن

حکایت دوری و دوستی...البته این چندان شباهتی به دوستی نداره...چه مادر خوبی هستید که اجازه نمیدید دختر ...

خیلی اذیت میشم 

تو فکر کن بچه بیاد سمت آدم .نه احساسی نه چیزی .بعد دختر من شبیه فرشته ها شده .همسایه هم میگه وای چه لباسی چه خانومی .بعد عمه ش مثل خر هیچی نگه