2737
2739
عنوان

سرزمین عجایب ها که میگن اینجاست

237 بازدید | 13 پست

یکی شوهر میخواد یکی داره میگه طلاق میخوام اون یکی طلاق گرفته میگه تنهام کاش طلاق نگرفته بودم. یکی سه تا بچه داره میگه کاش نداشتم یکی بچه نداره التماس خدا میکنه. یکی کنار خانوادشه میگه کاش نبودم یکی دوره میگه کاش پیشم بودند. به خدا ما آدما هیچ کدوم از شرایط خودمون راضی نیستیم. همش زندگی دیگران را بهتر از خودمون میدونیم البته استثناء هم هست . من خودمم از دور میگفتم خوش به حال فلانی چه شوهری چه زندگی داره ولی وقتی واردش شدم دیدم ابداا . زندگیشون افتضاح هست. خلاصه میخوام بگم تو همین الانتون زندگی کنید لذت ببرید کنار خانوادتون قدر داشته ها قدر سلامتیتون را بدونید خواهرای گل

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینا مردمای جامعه هستن قرار نیس بیان مشکلاتشون تو خیابون داد بزنن اینجا سایت عمومیه و میتونن از بقیه کمک بخوان 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2742
من همونیم که دارم التماس خدا مبکنم بچه دار بشم

الهی دورت بگردم خود منم دارم برا سومی التماس میکنم یه بچه مریض هم دارم که نگووو. انشالله شما هرچه زودتر مادر بشید

اینا مردمای جامعه هستن قرار نیس بیان مشکلاتشون تو خیابون داد بزنن اینجا سایت عمومیه و میتونن از بقیه ...

کمک گرفتن که خوبه کلا منظورم این بود که از شرایطمون راضی نیستیم.

2740
کمک گرفتن که خوبه کلا منظورم این بود که از شرایطمون راضی نیستیم.

انسان همینه راحت طلب و زیاده خواه فکر میکنیم با چیزی ک بخوابیم درست. میشه همه چی 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
انسان همینه راحت طلب و زیاده خواه فکر میکنیم با چیزی ک بخوابیم درست. میشه همه چی 

انشالله شما هرچه زودتر خدا یه نی نی خوشکل بهت بده

انشالله شما هرچه زودتر خدا یه نی نی خوشکل بهت بده

مرسی مهربون جان 

مرسی مهربون جان 

من سر همین پسرم ۱۸ سال پیش توسل کردم به حضرت معصومه و نماز حضرت علی خوندم باردار شدم شما هم خواستی بخون 

من سر همین پسرم ۱۸ سال پیش توسل کردم به حضرت معصومه و نماز حضرت علی خوندم باردار شدم شما هم خواستی ب ...

مرسی دورت بگردم حتما