2737
2734
عنوان

پسرم سر کلاس املاشو خراب میکنه یا

410 بازدید | 73 پست

سلام پسرم کلاس اولیه املاشو سر کلاس نمینویسه  یا مینویسه خراب میکنه ولی خونه خوب مینویسه من چی کارش کنم نصف سال رفت ی املا خوب نداره تو کلاس ترم اولش خراب میشه🥲

و خدایی که در این نزدیکیست  

استرس میگیره احتمالا

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

کتاب مشق املا بگیر هرشب املا بگیر ازش

اگر بی جنبه هستین لطفا ریپلای نکنید ممنون واقعا حوصله ادم هایی که میخوان به ادم حمله کنن نفرین کنن   نی نی یار سر چیز هایی الکی تگ کنن اصلن ندارم و از شون متنفرم پس اگه همچین ادمهایی خواستن منو ریپ کنن همه حرفهاشون به خودشون نه میخونم نه جواب میدهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای گفتی میخوام سر به بیابون بذارم از دست پسرم اونم کلاس اوله اصلا هیچی 

هر چی میگم فایده نداره

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2731
ای گفتی میخوام سر به بیابون بذارم از دست پسرم اونم کلاس اوله اصلا هیچی  هر چی میگم فایده نداره

دیشب خیلی گریه کردم وقتی دفترشو دیدم

ای گفتی میخوام سر به بیابون بذارم از دست پسرم اونم کلاس اوله اصلا هیچی  هر چی میگم فایده نداره

مامان عزیز یکم حوصله داشته باشن منم کلاس اول املا هامو خراب میکردم چون بلد نبودم ولی تابستونش یه کتاب قصه ماد بزرگ 24 داستان داشت خوندم املام خوب شد

اگر بی جنبه هستین لطفا ریپلای نکنید ممنون واقعا حوصله ادم هایی که میخوان به ادم حمله کنن نفرین کنن   نی نی یار سر چیز هایی الکی تگ کنن اصلن ندارم و از شون متنفرم پس اگه همچین ادمهایی خواستن منو ریپ کنن همه حرفهاشون به خودشون نه میخونم نه جواب میدهم
2738
هر روز یک صفحه املا میگم

انشالله خوب میشه بابا  

مامان عزیز یکم حوصله داشته باشن منم کلاس اول املا هامو خراب میکردم چون بلد نبودم ولی تابستونش یه کتا ...

روخوانیشم خوبه🥲 من چی کار کنم از دست این بچه🥲🥲

روخوانیشم خوبه🥲 من چی کار کنم از دست این بچه🥲🥲

صبر باید خطا اشتباه کنه تا یاد بگیره خب

2706