2737
2739
عنوان

شرایط پروژه مسکن سپاه

140 بازدید | 11 پست

سلام.ببخشید یه سوال داشتم،در مورد پروژه مسکن میشه از همسرای سپاهیتون بپرسید ببینید اطلاعات دارن یانه...راستش ما می خوایم خونه بخریم همسرم میگه بزنیم به اسم پدرش چون میگه اگه بخوایم از پروژه مسکن سپاه استفاده کنیم نباید خونه به اسم مون باشه....نمیدونم منم جایی رو نمیشناسم برم بپرسم،منم میگم وقتی خونه رو به تو میدن چرا نباید قبلا به اسم من خونه باشه.‌‌

نکنیا

فقط ب اسم خودت بگیر 

اینا پروژه رو بگیرن زن رو طلاق میدن

ی سر برو بیمارستانای سپاه یا چندتا کلاس تو شهرک سپاهیا ثبت نام کن تا بتونی با هم قشری هات هم کلام بشی

اونوقت میفهمی چیکارا ک از دست این جماعت برنمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نکنیا فقط ب اسم خودت بگیر  اینا پروژه رو بگیرن زن رو طلاق میدن ی سر برو بیمارستانای سپاه یا ...

عزیزم شما الان داری هنه رو به یه چوب میزنی لطفا جملتون رو اصلاح کنید 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
من با شما حرف ندارم ، چیزی ک عیان است مخاطبم شما بودی و بی احترامی دیدی اونوقت ریپ بزنی گلم

عزیزم وقتی میگه ازین جماعت چه ها که برنمیاد من به عنوان یه عضوی از خانواده پاسداران میشم جزو جامعه مدنظر شما که تو اطرافیانم که اکثرا از همین قشر هستن همچین چیزی تابحال ندیدم پس بهم حق بده از شما بخوام جمله اتون رو اصلاح کنید 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2738
من با شما حرف ندارم ، چیزی ک عیان است مخاطبم شما بودی و بی احترامی دیدی اونوقت ریپ بزنی گلم

ممنون عزیزم که نظر دادی.همسرم و خانوادش میخوان همه چیز به نفع خودشون باشه متاسفانه.

میبینی،چقدر بدبختم من...

دور از جون

بدبختیت اون وقتیه ک بدونی داری اشتباه میکنی و بازم اشتباه کنی

در حالت عادی هم نباید به مرد جماعت با بهترین خانواده هم اعتماد کرد چ برسه ب این خانواده

اگر طلا تینا داری یا نفروش یا اگر فروختی بگو ب نام تو بزنه یا حداقل نصفش یا اندازه طلا ها بنام بزنه

خونه اگر ب نام زنش باشه بازم بهش پروژه میدن حواست باشه گولت نزنه با دلیل و منطق مزخرف

فقط و فقط نباید ب نام خودش باشه ، والسلام