2733
2739
1.بچه ها وقتی نی نی جیش کرد مخیام عوضش کنیم چیزی نباید بهش بزنیم؟قبل پوشک چیزی به رونهاش نباید بزنیم؟اگه اره چی باید بزنیم؟اخه میگن وقتی ادرار سوختگی بوجود بیاد کرم کالاندولا و از این چیزا بزنیم.خوب قبل از اینکه اصلا تاولی چیزی بزنه و کلا قبل پوشک چیزی باید بزنیم؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
روغن بدن چیه دیگه؟ 2.لوسیون بدن و وازلین مخصوصو نی نی اینا یعنی چی؟کی باید بزنیم؟ چقدر اسم دارن لوازم ها
سلام من انگلیس زندگی میکنم وقتی بچه به دنیا آمد بهم گفتن تا دو یا سه هفته فقط بچه را با پنبه و آب گرم پاک کن و از دستمال مرطوب استفاده نکن چون بچه حساسه هنوز بعد از نپی کرم استفاده کن اسم نپی کرمى که استفاده میکنم sudocream هست خیلی خوب هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بیان خواهشا ..........گیج شدم رفتم.....با تجربه ها بیاین...قیمتشون هم مناسب باشه ها 3.روغن بدن با لوسیون فرق داره؟کی باید این روغنو بزنیم؟اصلا لازمه؟ 4.شامپویی وجود داره که چشم نی نی رو نسوزونه؟ 5.راستی پنبه استریل چیه؟اخه یکی میگفت واسه تمیز کردن نوزاد بدرد میخوره....منظورش چجور پنبه ای هست؟ چقدر سوال دارما
2728
پوست بچه خشک هست و نیاز به مرطوب کننده داره برای دانه های ریز صورتش هم من از مرطوب کننده مخصوص نوزادان استفاده میکنم خیلی خوبه همیشه از حمام میارم کل بدنش را با همان مرطوب کننده مخصوص نوزادان چرب میکنم بخصوص زیر بغل و دور گردن بچه را همیشه نگاه کن یه وقت سرخ نشه
اسم مرطوب کننده نوزادانت چیه نرگس جون؟ بچه ها میشه به سوالاتم کاملجواب بدین؟ من گیج گیج شدم....
2740