2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براتون ۱۰ تا صلوات فرستادم مهربون... انشاالله که همتون حاجت روا بشید:)

من خیلی خستم...از خوندن و نتیجه نگرفتن خستم، روحم خستس...میترسم، استرس دارم، خانوادم مجبورم میکنن همین امسال برم دانشگاه...نمیزارن شانسمو دوباره امتحان کنم..نمی‌خوام آرزوهام برام حسرت بشن...میگن دعا تون میگیره نی نی سایتیا:) وقتی مهربونی و این تاپیکو باز کردی میشه التماس کنم به نیت *کیانا* پزشکی قبول شه امسال دعا کنی برام؟ قسم میخورم که هر شب تا وقتی حاجتمو بگیرم برای هرکس دعا کرد برام دعا کنم...هرررر شب:) 

به سوی بیکران و فراتر از آن...🧸💜✨
براتون ۱۰ تا صلوات فرستادم مهربون... انشاالله که همتون حاجت روا بشید:) من خیلی خستم...از خوند ...

کیانای عزیزم 

ان شا الله که سال دیگه بیای و  خانم دکتر شدنتو بهت تبریک بگیم عزیزم نگران نباش تو تمام تلاش و سعیتو بکن باقیش رو به خدا بسپار .این حست رو درک میکنم چون چن سال پیش منم تمام این حسارو تجربه کردم و فقط خدا کمکم کرد که بشه

ممنونم که برام دعا کردی 🙏

کیانای عزیزم  ان شا الله که سال دیگه بیای و  خانم دکتر شدنتو بهت تبریک بگیم عزیزم نگران ن ...

ممنونم ازتون...از همون پروفایلتونم کلی حس خوب گرفتم چه برسه به حرفای قشنگتون...خوش حالم که درکم میکنید 🙂❤️

به سوی بیکران و فراتر از آن...🧸💜✨