2733
2734

من تازه یک ساله استخدام بیمه شدم اوایل کار که یه نفر به من آموزش داد همه چیزو نگفت و ناقص بود و همون تو ذهن من موند هر چند که میگن اون روش حساب کتاب هم درسته ولی خلاصه ناقص به من اموزش داده شد من با همون روش پیش رفتم تا اینکه متوجه شدم یجاهایی دارم اشتباه میکنم البته که یک نفر بعد از من تایید باید بکنه هزینه ها رو و اونم تایید کرده بود کارمو به مدت چند ماه منم تا فهمیدم سریع رفتم به رئیسم گفتم اشتباهمو ولی ایشون گفت حقی اگر هست به گردن من و‌تایید کننده و پیشو نگیر اما من باز راضی نشدم دو سه ماه وقت تو خونه و محل کار وقت گذاشتم هزینه هایی که فکر میکردم اشتباه شده رو کامل دراوردم اعلام کردم مبلغاشون اکثرا زیر ۵۰ هزار تومنه اخرشم رئیس گفت گردن من و پرداختشون نکرد شما بودید چیکار میکردید

هیچی دیگه عزیزم چه میشه کزد وقتی رییست میگه گردن اون یعنی گردن اون

تازه به خیلی از بیمه شده ها زنگ زدم ازشون حلالیت گرفتم ولی به یسریاشون چون هزینه کم بود زنگ نزدم عذاب وجدان اونو دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتره زنگ بزنید مرجعتون و بپرسید ولی اگه خیلی خیلی حساس هستید خودتون رد مظالم بدین . ولی اگه به اون آدم‌ها دسترسی دارین و می‌شناسین که باید به خودشون بدین.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
تازه به خیلی از بیمه شده ها زنگ زدم ازشون حلالیت گرفتم ولی به یسریاشون چون هزینه کم بود زنگ نزدم عذا ...

وای نباید زنگ میزدی اعتبار بیمه خراب میشه رییست چیزی نگفت ؟مقصر رییسته پس ولش کن

بهتره زنگ بزنید مرجعتون و بپرسید ولی اگه خیلی خیلی حساس هستید خودتون رد مظالم بدین . ولی اگه به اون ...

اره زنگ زدم به خیلی از روحانیون میگن به گردن تو نیست ولی یکیشون هست گفت باید خودت بدی منم به خاطر حرف اون یک نفر به خیلیاشون زنگ زدم حلال کردن اخه میدونی چون واقعااا من اصلا تقصیری نداشتم این وسط فقط بهم اموزش درست ندادن و تایید کننده هم ایرادمو نگرفته

2740
وای نباید زنگ میزدی اعتبار بیمه خراب میشه رییست چیزی نگفت ؟مقصر رییسته پس ولش کن

اره بخاطر همین رئیسم بارها و بارها گردن گرفت این حق الناس ها رو ولی من حساس بودم پیگیر شدم خیلی عذاب وجدان دارم

اره بخاطر همین رئیسم بارها و بارها گردن گرفت این حق الناس ها رو ولی من حساس بودم پیگیر شدم خیلی عذاب ...

رسمی هستی ؟ یا با پارتی رفتی ؟ چون اگر کارمند من اینکارو میکرد من اصلا نمیپذیرفتم و اخراجش میکردم وقتی رییس میگه گردن من شاید میخواد تو حق پرداختای بعدی مشتری جبران کنه

رسمی هستی ؟ یا با پارتی رفتی ؟ چون اگر کارمند من اینکارو میکرد من اصلا نمیپذیرفتم و اخراجش میک ...

نه رسمی هستم ازمون دادم رفتم، نه جبران که نمیکنه کلا همشون گفتن گردن ما و بمن گفتن پیگیر نشو چون مبلغ ها هم زیاد نیست

نه رسمی هستم ازمون دادم رفتم، نه جبران که نمیکنه کلا همشون گفتن گردن ما و بمن گفتن پیگیر نشو چون مبل ...

خب پس رسمی هستی میتونی اینقدر رو مخشون بری 🤦‍♀️عزیزدلم ولش کن واقعا اعتبار خودتم پیش مشتری زیر سوال میبری مراجعین بدتو میگن یا همکارات باهات چپ میشنا 

عزیزم وسواس نداشته باش اگر خیلی ناراحتی بده صدقه از طرفشون

شما بودین چیکار میکردین واقعا درست اموزش نگرفتین و تایید کننده هم ایراد نگرفته اکثر روحانیا هم میگن تقصیر تو نیست 

2706