2752
2734

سلام من یک هفته اس که ای یو ای کردم. این هفته هرروز در حد یه مشت اجیل خوردم . دیشب هم شکلات تلخ خوردم

الان یه جا میخوندم که اینا قاعده آور هستش . ولی یه جای دیگه هم نوشته بود بعد از آی یو آی باید آجیل بخوریم

بالاخره نفهمیدم اینا خوبه یا بد؟؟

ببین گل من دوبار انجام دادم نشد و فقط مطمئنم استرس کار دسم داد اصلا عادی زندگی کن یادت برا ای یو ای کردی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو مطب انجام دادین شما؟

ی بار رویال ی بار مطب

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
واقعا سخته ولی تلاشمو میکنم. ممنونم

فدات شم اصلا ب خودت نگو نمیشه ولی خیلی هم ب فکرش نباش من جای ی  خواهر میگم  حساس شی روش میپره

بعد همون روز همسرتون باید اسپرم بده توی همون مطب؟

صبحش میری آزمایشگاه اونجا اسپرم میگیرن بعد با ی ظرف مخصوص میدن مطب