2737
2739

بچه ها من ،منی که فک میکردم اصلا عشق وجود نداره،منی که فک میکردم همه چی کشکه😢

هیچ وقت فکر نمی کردم از کسی که ازش متنفرم کسی که اصلا می دیدمش حالم بد میشد😢😭

نمیدونم چی شد که عاشقش شدم،نمیدونم چرا؟؟؟!!

همکلاسی هستیم تو دانشگاه،اون چندین بار ازم جزوه گرفت و میخواست هر دفع سر حرف رو باز کنه نزاشتم😢 آخرین بار که براش جزوه فرستادم خیلی رسمی حرف زدیم، هر دومون دانشجو معدل الف هستیم ترم ۳.

نمیدونم چجوری سر حرف رو باز کنم ،آخه دیگه آخر ترمه ،اگه ترم دیگه باهم نیفتیم چی؟😭

اینم بگم خیلی جدی ام ،پیشنهاد کم ندارم تو دانشگاه،وحجابم هم رعایت میکنم مانتو بلند و....

اونم از این پسر قرطی ها نیس😭 

نمیدونم چرا زدم تو ذوقش  ،

تورو خدا یه راهی بگین که بتونم باهاش حرف بزنم😢😭

نقشه های خدا همیشه از خواسته های ما قشنگ تره 🥰🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازش معذرت بخواه بخاطر رفتار تندت دیگه خدا بزرگه تا اینجاشو بلدم😂❤️

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2731

سلام.اما بنظرمن درست فکرمیکنی عشقوعاشقی کشکه و صرفا یک کشش به جنس مخالفه و مربوط میشه هورمون های بدن که برای بقای خودش ترشح میکنه و فقط یه هیجانات زودگذره اول باعقل پیش برو ببین کیث مناسبت هست یا نه چون عاشق که بشی چشای آدم کور میشه و چشم‌رو بدی ها و اختلافات و تفاوت ها میبنده.

2738
خوشبحالت اینقدر پیشنهاد داری پس چرا تو دانشگاه من هیچ پیشنهادی ندارم 😔 همه پیشنهادات از هم کلاسیا ...

هم کلاسی هستیم ولی بیشترشون واسه دوستی میگن که سر و تهش معلوم نیس منم یه عقایدی دارم واسه خودم تو دوستی نمی رم.تو هم نگران نباش واسه تو هم پیش میاد❤

خلاصه که کاری نکن روزی هزاربار بخاطر این عشق خودتو سرزنش کنی خدای نکرده.اول بسنج طرفو ببین وضع مالیش چطوره میتونه حداقل حداقلش بعددوسال بیادخواستگاریت یا نه آه در بساط نداره و پشتوانه ای هم نداره دوسال هم که باید بره سربازی بعد هنوز تازه دنبال کاربگرده و خونه زندگی جمع و جورکنه و توهم کیث های مناسبتو بخاطرش رد کنی و آخرش آیاااا به ازدواج ختم‌بشه یا نشه،خانواده ها راضی باشن یا نباشن.عمرتو الکی هدر نده هاازمن گفتن بود از منی که خودم این تجربه رو داشتم و سخت پشیمونم.

سلام.اما بنظرمن درست فکرمیکنی عشقوعاشقی کشکه و صرفا یک کشش به جنس مخالفه و مربوط میشه هورمون های بدن ...

پس دیگه کار از کارم گذشته😅🤦🏻‍♀️

2706