2733
2734

بچه منم الان نزدیک دوسالشه...نه راه میره نه چهار دست و پا میتونه بره..فقط میشینه و یا غلت میخوره ..دکتر هم گفت ویتامین بدنش کمه..ویتامین داد بهش...ولی هنوز تغییری نکرده...

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه منم الان نزدیک دوسالشه...نه راه میره نه چهار دست و پا میتونه بره..فقط میشینه و یا غلت میخوره ..د ...

کاردرمانی نبردی؟

رفتی پیش،متخصص،مغز و اعصاب؟؟

ام آر ای ندادی؟؟

کاردرمانی نبردی؟ رفتی پیش،متخصص،مغز و اعصاب؟؟ ام آر ای ندادی؟؟

نه کاردرمانی نبردم...دکتر مغز و اعصاب بردم ام آر ای گرفت گفت سالمه خداراشکر...گفت فقط ویتامین بدنش کمه...و یه روغن گفت بگیرید زیر آفتاب تمام بدنشو هرروز کامل چرب کنید گفت بعدش راه میفته...من هم چندین بار اینکارو کردم ولی خب هنوز حتی چهار دست و پا هم نمیره...

...
نه کاردرمانی نبردم...دکتر مغز و اعصاب بردم ام آر ای گرفت گفت سالمه خداراشکر...گفت فقط ویتامین بدنش ک ...

خداروشکر ام آر ای سالم بوده

کدام شهری؟

اگه بتونی ببری کاردرمانی خیلی خوبه

از نظر ذهنی چطوره؟؟

خداروشکر ام آر ای سالم بوده کدام شهری؟ اگه بتونی ببری کاردرمانی خیلی خوبه از نظر ذهنی چطوره؟؟

آره خداراشکر سالم بود...

شهرستانم عزیزم..نمیدونم تاحالا کاردرمانی رو نشنیده بودم..واقعا اگه جدی باشه میبرمش..

به نظرم خیلی باهوشه فقط بعضی از حرکتاش عجیبه...که دکتر گفت بازی میکنه و چیزی نیست...

...
دخترم یکسالشه هنوز مستقل نمیتونه بشینه فقط غلت میزنه چهار دست و پا هم نمیره دکتر براش کاردرمانی نو ...

ادامه بده کاردرمانی رو و تاااا میتونی باهاش صحبت و بازی کن و دائم پیگیر باش واسه دکتر بردن بعضی چیزا گلدن تایم داره که باید بچه به اون تایم برسه وگرنه سخت میشه اصلا تغییری نکرده؟

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
آره خداراشکر سالم بود... شهرستانم عزیزم..نمیدونم تاحالا کاردرمانی رو نشنیده بودم..واقعا اگه جدی باش ...

آره حتما ببرش

دکتر دخترم میگه حتی،بچه های،فلج مغزی هم با کاردرمانی راه می‌افتن یعنی در حد معجزه عمل میکنه

ادامه بده کاردرمانی رو و تاااا میتونی باهاش صحبت و بازی کن و دائم پیگیر باش واسه دکتر بردن بعضی چیزا ...

قبل کاردرمانی،نمیتونست بشینه الان دستاشو میزاره زمین میتونه بشینه

آره حتما ببرش دکتر دخترم میگه حتی،بچه های،فلج مغزی هم با کاردرمانی راه می‌افتن یعنی در حد معجزه عمل ...

باشه ان شاءالله..ولی به نظرم دیگه کم کم شاید راه بیفته..توی روروک میزارم کم کم میره...نه خداراشکر مشکل آنچنان جدی نداره پسرم

دختر شما دکتر چی گفت چطوره؟

...
باشه ان شاءالله..ولی به نظرم دیگه کم کم شاید راه بیفته..توی روروک میزارم کم کم میره...نه خداراشکر مش ...

خب خداروشکر انشالله زودتر راه میافته

دختر منم دکتر گفته تاخیر حرکتی فعلا ام آر آی ندادم 

قبل کاردرمانی،نمیتونست بشینه الان دستاشو میزاره زمین میتونه بشینه

خوبه ادامه بده حتما و خودت هم اصولی باهاش کار کن و حتمااااا تحت نظر متخصص باشه.درست میشه

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
2706