2752
2734
عنوان

عروس زیگیل و بچسب

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ادم دست کج متنفرم و متاسفانه انگار ی اعتیاده برا بعضیا.. خدا صبرتون بده

تو عروسی دعوت بودیم طرف قسم داد فیلم نگیرید 

این عروس خانم یواشکی فیلم گرف 

اومدیم خونه دیدم گف یه چی بگم کیف کنی من فیلم گرفتمممم ...گفتم خاک بر سرت تو دلم ... اب دهنمو قورت دادمو فقط نگاش کردم 

خدا عروس اینطوری رو نصیب گرگ بیابون کنه 

داداش بدبخت ساده لوح من

2731
داداشت از چی این خوشش اومده؟؟؟

من الان دوماه با داداشمم حرف نمیزنم 

من تنها بودم تو خونه میومدن تلپ میشدن ..میگفتن تو برو بیرون ما اینجاییم 

میرفتم خونه ترکیده وسایل سرقت شده 

فقط یه قفل کتابی انداختم برا دروردی زمانی ک نیستیم 

وقتی هستیم ک وسطه حاله  

جالبه از لحاظ ظاهریم اصلا بهم نمیخورن 

من الان دوماه با داداشمم حرف نمیزنم  من تنها بودم تو خونه میومدن تلپ میشدن ..میگفتن تو ب ...

سرقت رفته رو خوب اومدی😂

یعنی داداشت خوشگل تره؟؟؟؟؟ من گفتم زنش حتما قیافه و هیکل داره فقط 

سرقت رفته رو خوب اومدی😂 یعنی داداشت خوشگل تره؟؟؟؟؟ من گفتم زنش حتما قیافه و هیکل داره فقط 

من داداشم خیلی خوش قیافه و خوش تیپه چشا سبز 

بچه هاشم کپ خودشن 

خانم خوب تو دهات بدنیا اومده زمین خورده نصف دماغش له شده ...بیچاره درمانش نکردن اسم داره  و خیلی چاقه ..بحدی ارایش غلیظ میکنه ک ازش میباره

سرقت رفته رو خوب اومدی😂 یعنی داداشت خوشگل تره؟؟؟؟؟ من گفتم زنش حتما قیافه و هیکل داره فقط 

حرص اینو میخورم نه قیافه نه خانواده نه تحصیلات هیچچچ 

این داداشم از بچگی ساده لوح بودو زود گول میخورد از من بزرگتره .. 

حتی داداشای شوتی عروس خانم یه بار پول داداشمو بالا کشیدن و داداشمو حسابی زدن ک اگه بگی پولو میخای زنده ات نمیزاریم .. یکی از همسایه هاشون فامیلمونه گف .. 

داداش بزرگم شهر دیگه اس وقتی شنید میخاست روانی بشع

من داداشم خیلی خوش قیافه و خوش تیپه چشا سبز  بچه هاشم کپ خودشن  خانم خوب تو دها ...

واقعا خدا شانس بده .. من با ۲۵ سال سن و قیافه و هیکل خوب و تحصیلات زن کسی شدم ک ازم ۱۲ سال بزرگتره و از نظر قیافه و هیکل من خیلی سرم .. چی بگم بعضیا واقعا خرشانسن😂

واقعا خدا شانس بده .. من با ۲۵ سال سن و قیافه و هیکل خوب و تحصیلات زن کسی شدم ک ازم ۱۲ سال بزرگتره و ...

من هر چی دوست دارم همه با کمالات 

موندم آدم قطع بود 

این فروشندمون بود اون زمانم کسی ازش خوشش نمیومد و بخاطر دست کجی اش اخراج شد

واقعا هم ک حرص خوردن داره 

برام دعا کن عزیزم  ب خیر بگذره . خدا بندازه تو سره عروس خانم دست از سر ما برداره

من دو نفر از خانوادم مهاجرت کردن ..مادرم نمیزاره من برم میگه بدون تو تحمل اینو ندارم . ازدواجم کردی همینجا پیشت باشم