2737
2739
عنوان

عفونت بالا

149 بازدید | 17 پست

سلام دوستان....برادرزاده م یه چندباری پشت سرهم سرما خورد هر چی دکتر بردن کامل خوب نشد تا اینکه امروز  تب کرد بردن دکتر برگشت چند ساعت بعد دوباره تب کرد که بردن یه دکتری که آزمایش نوشت براش و گفت عفونت بدنش خیلی بالاست ..... گفته اگه تا فردا دوباره تب کنه باید بستری بشه..... البته حال جسمیش خوبه....... دوستان اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه دارم دیوونه میشم از استرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اره عزیزم کاملا خوبه الان 

خدا رو شکر..... دعا کن برادرزاده منم زود خوب بشه.... اسم بیمارستان میاد آدم تن و بدنش میلرزه..... منم یکم زیادی مضطرب و استرسی ام .... دیگه خودت تصور کن تو چه وضعیتی ام

خدا رو شکر..... دعا کن برادرزاده منم زود خوب بشه.... اسم بیمارستان میاد آدم تن و بدنش میلرزه..... من ...

منم از اونام که فکرم هزار راه میره اینجور مواقع.رنگ برادرزادم یه کم‌زرد شده بود حتی غدد لنفاویش هم عفونت کرده کرده من تو گوگل همش بیماری های بد سرچ میکردم  خیلی ترسیده بودم

منم از اونام که فکرم هزار راه میره اینجور مواقع.رنگ برادرزادم یه کم‌زرد شده بود حتی غدد لنفاویش هم ع ...

خدا لعنت کنه گوگل رو...... تا حالا چند بار منو تا مرز سکته برده..... همیشه هم میگم دیگه سرچ نمیکنم ولی یه دفعه میبینم دارم دنبال مطلب میگردم......  بعد میام نی نی سایت تجربه بقیه رو میخونم یکم خیالم راحت میشه.....البته میدونم زیاد از حد نگرانم چون اگه مسئله خطرناکی بود دکتر همون موقع میگفت ببرین بستریش کنین دیگه نمیگفت که تا فردا صبر کنین

2706