2733
2739
هرشب کارو زندگی ندارن پیش همن؟؟شما مشکلی نداری؟اهل دم و دود نیستن؟

پسره میاد خونمون پسر خوبیه😊فقط قلیون میکشه و سیگارم نمیکشه حتی البته خودشون چاق میکنن میکشن من مشکلی ندارم چشم پاکه تالا نگام نکرده حد و اندازه خودش میمونه نهایت خیلی زیاد بمونه بشه یک ساعت و نیم تو حالت عادی 30دیقه میمونه 7عصر تا 8 معمولا میاد تالام جز تو اتاق مهمان جایی ننشسته وقتیم میخاد بره کلا سرش پایینه لختم باشم نمیاره بالا سرشو فک نکنم حتی صورتتمم دیده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله خوب برات مسئله ای نیست..چی بگم!!

تالا چیزی ازش ندیدم ولی اگه بگم نیاد دیگه هیچکس خونمون نمیاد و بی روح میشه زندگیمون انسان یک موجود اجتماعیه تنها دوست همسرم و حس میکنم بخوام بینشون خراب کنم وقتی چیزی ندیدم ناجوره

2731
جدی یعنی 700بسشه

۷۰۰ دیگه خیلی زشته ادم به غریبه هم حداقل یه تومن رو میده

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻

من دوستای دامادم سه تومن دادن برا کادو عقدشون 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2740

ما به همسایه۱تومن میدیم

۵تومن خوبه.

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "