2733
2734

عاشق شده

پسره ۲۰ سال بزرگتره تقریبا

و خودش ۱۴ سالشه

میگه همینو میخوام

کار نداره خونه هم نداره یه ماشین داره

چطوری جلوشو بگیرم واقعا ضرر میکنه خانوادشم هرکاری میکنن مهرش بیفته از دلش نمیتونن 

توی دنیای مستطیل ها من یک مربعم که کسی متوجه عرضم نشد...🤓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید هرجور شده جلوشو بگیرند

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

دختر ۱۴ ساله هنوز نمیتونه درست تصمیم بگیره. پدر و مادرش هرجور شده باید جلوشو بگیرن. بعدا میاد میگه چرا اجازه دادین، چرا جلومو نگرفتین

دختران شاد، زیباترین دختران هستند :)

وای بسه دیگه😤😡

این چند روز تو نی نی سایت اینقدر از این تاپیکای سم دیدم قلبم درد گرفته یکی ۱۳ سالشه حاملست یکی ۱۴ سالشه عاشقه 

بابا اون بچست نمی‌فهمه هورمون های بهم ریخته پدرو مادر نباید عقل داشته باشن دوتا بزنن تو دهنش بشینه سر جاش

والا مایه آشنا داشتیم زنه دوتا پسر داشت شوهرش فوت شده بود اونا رو دست تنها بزرگ کردو ماشین و خونه خرید واسشون زد و پسر کوچیکه که چموش بود با یه دختر که به دردش نمیخورد جورشد گفت الا بلا این مادر زرنگ گفت باشه به شرطی که دوسال صیغه بشینین اگه بعد دو سال اکی بودین عقد میکنیم از اونجایی که زن و شوهر ها هم با هم دعوا میکنن بعد ازدواج اینا وقتی این ور اونور باهم میرفتتن کمکم اتیش شون سرد شد و امروز دعوا فردا دعوا آخرم مادره برای تنبیه ماشین پسره رو فروخت و جای مهریه داد دختره و تمام گرچه ماشین رفت ولی پسر چموشش از دست یک خانواده تیغ زن خلاص شد و سرش حسابی به سنگ خورد  پی نوشت زن دایی من دقیقا همین اتفاق براش افتاد شدیدا جلو پسرش ایستاد نتیجه این شد دختر و پسر فرار کردن و با رضایت پدر دختر عقد کردن والان اون دختر شده عروس داییم

والا مایه آشنا داشتیم زنه دوتا پسر داشت شوهرش فوت شده بود اونا رو دست تنها بزرگ کردو ماشین و خونه خر ...

اره دختر خالم گفت فرار میکنه 

توی دنیای مستطیل ها من یک مربعم که کسی متوجه عرضم نشد...🤓