2737
2734
عنوان

طلاق سخته…

422 بازدید | 15 پست

۲۲ سالمه ۵ ساله حدودا ازدواج کردم ۱۱ ماهه پیش عروسی شوهرم از اول دست بزن داشت عصبی بود فحاشی میکرد توهین و هزااااار و یک داستان با خودم و خانوادم  خیلی موضوعات وحشتناکی برام رقم زده خیلی وقته بیکاره من کار میکنم ولی چشمش اصلانمیدید هرروز باهام دعوا داشت هرروز باهام درگیر‌بود منو یعنی دلیله بدبختیش میبینیه دلیله مسئولیت هاش که خودشو تکون نمیتونه بده چرا من باعث شدم چارتا فکر و خیال و قسط داشته باشه با همههههه خوبه همین میاد خونه با من دعوا بهش میگم الان پیش رفیقت بودی خونه مادرت بودی مگه یاهاشون اینطوری برخورد میکردی چته هیچی براش کم نزاشتم هیچی کم ندارم نمیفهمیدمش بارها و بارها انداختم اومدم نامه پزشکی قانونی هم دارم چندتا ولی باز حرف زده اشتی کردم برگشتم که خریت و اشتباه بوده 

این سری انداختم اومدم و خیلی جدیم ا سختی های زیادی که از دستش کشیدم قلبم یخ شده و امروز رفتم پیش وکیل برای طلاق بهم گفت اگر قطعیه من باهاش تماس بگیرم و اقدام کنیم… به شما نیاز دارم برای اینکه امید خیلییی بیشتری بهم بدین یعنی تموم میشه راحت میشم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و منی که همسرم به شدت مهربون و خوش اخلاق و با محبته 

ولی اعتیاد داره و دروغگو و بیکاره 

منم از طلاق میترسم چون آینده ای دیگه ای ندارم چون قبلا یبار توی عقد جدا شدم و میترسم 

شما به مشاور ارجاع داده میشید شاید مشکلت حل شد ولی اگر صلاح دیدش طلاق بود انجام ندی پشیمون میشی

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
2740

ایشالله راحت شی وبه آرامش برسی هروقت موفق شدی برای منم دعاکن شوهر منم مثل شوهر توعه با این تفاوت که سر کار میره ولی بچه دارم خیلی دلم میخواد جدا شم ولی میترسم بچه مو ازم بگیره

و منی که همسرم به شدت مهربون و خوش اخلاق و با محبته  ولی اعتیاد داره و دروغگو و بیکاره  ...

تلاش کن ترک کنه اعتیاد باعث میشه به خاطرش دروغ بگن معمولا هم ادمای معتاد تمرکز رو کارشون ندارن

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
تلاش کن ترک کنه اعتیاد باعث میشه به خاطرش دروغ بگن معمولا هم ادمای معتاد تمرکز رو کارشون ندارن

چطوری تلاش کنم آخه تنهایی مگه میشه خودش هیچ کی رو نداره خانواده منم سایه شو با تیر میزنن 

چطوری تلاش کنم آخه تنهایی مگه میشه خودش هیچ کی رو نداره خانواده منم سایه شو با تیر میزنن 

اگر مهربونه باهاش صحبت کن بهش انگیزه بده تا بتونه ترک کنه 

2706