2733
2734
عنوان

کاهش وزن با شپش

181 بازدید | 25 پست

یه ادم وسواسی ام که حتی لباسم پرو نمیکنم اونوقت شپس افتاده به سر خودمو و دخترام از ناراحتی دارم لاغر میشم دکترم رفتم پرمترین و نایلیس داده همش دارم میشورم جارو میکنم مو چک میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربطی نداره عزیزم تو کناریکی بشینی ک توسرش شپش داره هم ممکنه بپره روموهات ازاون شماپوهاعم هر روز نزن خیلی ضرر داره مصرف زیادش میتونی هفته ای یکی دوبار ازاو بزنی اما هروز نرم کننده بزنی و شونه کنی از ته دوهفته نمیکشه ک میره

دانشجو مهندسی دانشگاه ونکوور آیلند توتنهایی و غربت به کوچیکترین کمکتونم احتیاج دارم❤️ تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
اره اونم شنیدم ولی الان یکبار اینار زدیم باید هفته بعدم و هفته بعدشم بزنیم نمیشه عوض کرد، شما تحربسو ...

اونو من ۳ روز پشت هم بزنی کلا پاکسازی میکنه 

خیلیا با اولین بار جواب گرفتن

ربطی نداره عزیزم تو کناریکی بشینی ک توسرش شپش داره هم ممکنه بپره روموهات ازاون شماپوهاعم هر روز نزن ...

اره هفته ای یکباره تا سه هفته...دایم دارم چک میکنم اگه چیزیم نبینم همش فک میکنم اشتباه میکنم باید باشه من نمیبینم متوهم شدم درین حد

2738
2706