2733
2764

الان داشتم تاپیک های گذشته راجب بهمن ماهیا رو میخوندم و تقریبا همشون تا حد زیادی شبیه خودم بودن. 

ما بهمن ماهیا مهربونیم اما نه برای همه، مغرور، زود رنج، بلند پرواز و دارای حس ششم خیلی قوی هستیم 

تا حدودی هم ادمای خوش شانسی هستیم و با اینکه تو ظاهر نشون نمیدیم ولی خیلی ادم عاشق پیشه ای هستیم طوری که اگه یه زن بهمن ماهی عاشق بشه تا ابد با عشقش میمونه

ادم ازادی طلب و رکی هستیم و خیلی هم رو بچه هامون حساسیم و بهشون استقلال میدیم (با اینکه مجردم همیشه دوس دارم وقتی بچه دار شدم مستقل بارش بیارم) 

شما متولد چه ماهی هستین و چه خصوصیاتی دارین؟؟؟ 

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشت ما ک حرف زیاده ولی فقط بدیهارو میگن از وفاداری و حس ششم قوی مون....حرفی نمیزنن ،با افتخار خردادی

💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
به شدت اشتباه میکنی ما چند نفریم تو یک ماه با ویژگیا و اخلاقیاتی ک ۱۸۰ درجه تفاوتشه

من که هرچی بهمن ماهی دیدم خیلی شبیهش بودم 

شما استثنا هستین

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”
دقیقا قبول دارم من هم بهمنی ام دختر ها و زن ها راجب مرد ها بهمنی و خردادی و آذری عموما نظر خوبی ند ...

خب تولد شاید ۳٠_۴٠ درصد تاثیر داشته باشه ولی بی شک بی تاثیر نیست 

ولی شرایط زندگی ادما متفاوت هست و تغییر میکنن

پشت ما ک حرف زیاده ولی فقط بدیهارو میگن از وفاداری و حس ششم قوی مون....حرفی نمیزنن ،با افتخار خردادی

اره راجب خردادی ها و ابانی ها زیاد شنیدم 

ولی استثنا وجود داره، منم باهاشون سروکار نداشتم نظری بدم

من عاشق ماه تولدمم

به شدت اشتباه میکنی ما چند نفریم تو یک ماه با ویژگیا و اخلاقیاتی ک ۱۸۰ درجه تفاوتشه

درسته ویژگی هایی که بر اساس محیطی که رشد کردیم متفاوتِ

اره درست میگی از این لحاظ تا جایی که دیدم مثلا یکی نوشته بود من هم آبانی خوب دیدم هم بد 

اخلاق هم که هر کس دست خودشه

ولی متولد های ماه ها عموما اون بر اساس اون خصوصیات ذاتی شون عمل میکنن ناخودآگاه

مثلا دیدم زن های مردادی تشنه طلا داشتن و طلا پوشیدنن

2706