2737
2739
عنوان

سرفه خشک از علائم بارداریه؟

635 بازدید | 13 پست

خانما من هشت روز پریودم عقب افتاده اصلا نشونه پریودی ندارم سه چهارروزه سرفه های خشکی دارم ک فقط موقع خواب سرفه ندارم اما همینکه چشم باز میکنم سرفه هام شروع میشه

کسی تجربه مشابهی داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر میکنم علائم حساسیت یا سرماخوردگی احتمالش بیشتر باش تا بارداری😐

اخه من سی سالمه تا حالا همچین حساسیتی نداشتم سرماخوردگی هم باید تب و بیحالی ابریزشی چیزی همراهش باشه همینجور سه چهارروزه سرفه های خشکی میکنم 

2728
همه مثه هم نیستن ولی برای من یکی از علایم بارداریم سرفه های ریز ریز و بی دلیل بود . مامانمم اینجور ب ...

یعنی قبل از مطمئن شدنتون ب بارداری سرفه داشتیم یا بعد از ازمایش ک مطمئم شدید؟ من دو سه هفته قبل لکه بینی جزئی تو لباس زیرم دیدم

2740
یعنی قبل از مطمئن شدنتون ب بارداری سرفه داشتیم یا بعد از ازمایش ک مطمئم شدید؟ من دو سه هفته قبل لکه ...

قبل از اینکه موعد پریودیم برسه سرفه کردنام شروع شد فکر میکردم حساسیت به چیزی دارم که دیدم نه و...

بیبی سه روز قبل زدم منفی بود اما چون دو سه هفته قبل ی لکه بینی تو لباس زیرم دیدم براهمین شک دارم ب ج ...

اون لکه خیلی مهمه، احتمالا همون لانه‌گزینی بوده، حتما بیبی بخر بزن دوباره، من سر بچه‌ی اولم قشنگ لانه‌گزینی رو متوجه شدم و اون لکه اتفاق افتاد، برا این دومی که تازه باردار شدم معذرت میخوام دو هفته قبل موعدم انگار یه لحظه همراه ادرارم یه چیز رنگی قهوه‌ای اینا دیدم، همش فکر میکردم خیالاتی شدم اما وقتی دو روز بعد موعد بی‌بیم مثبت شد فهمیدم همون لانه‌گزینی بوده، ماه‌های قبل که اقدام بودم اصلا ندیدم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیباترین حرفت را بگو💚
بیبی سه روز قبل زدم منفی بود اما چون دو سه هفته قبل ی لکه بینی تو لباس زیرم دیدم براهمین شک دارم ب ج ...

سلام عزیزم بله خیلیا از علائم بارداریشون سرفه و حالات سرما خوردگی بوده منم الان دقیقا تو همین مرحلم فردا موعد پریودیمه و دو روزه افتادم به سرفه اگر پریود نشم دوهفته دیکه میرم ازمایش شما باردار بودی؟؟