2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اولین اشنایی مهرماه ۹۷ (مجازی بود،گفت بیا تلگرام کارت دارم 😄)

اولین دیدار بهمن ۹۷(۱۲۰۰کیلومتر فاصلمون بود باهم)

خاستگاری شب سال تحویل ۹۹😄(لحظه سال تحویل پیش ما بودن)

عقد ۷ مرداد ۹۹

عروسی 1402/2/2

سال۱۳۹۵بود ک منو تو خواستگاریع خالم دید عاشقم شد 

من اون موقع ۱۲سالم بود ایشون ۱۷سالش 

منم بچه بودم عشق حالیم نبود تا سال۱۳۹۸ک عاشقش شدم منم ناخداگاه 

۲۵ولنتاین ۱۳۹۸بهم پیشنهاد ازدواج داد فکر کن من ۱۵اون ۲۰😁

چقدر شبای پر هیجانی داشتیم اون چند ماه چقدر خوشحال بودم انگار رو ابرام 

بعد هشت ماه دوستی اومد خواستگاریم:) 

اما سنمون کم بود نمیشد ی دختر۱۶ساله با ی پسر۲۰ساله ازدواج کنن مگه خاله بازیع؟ 

مادرم شرط کرد تا سن۱۸ سالگیم باید صبر کنن 

دقیقا ی روز بعد تولد۱۸سالگیم برای بار سوم اومد خواستگاریم 

چهار سال باهم دوست بودیم 

تا دوسال مجازی دوسالم حضوری همو میدیدم خیلی عاشق هم بودیم 

جونم بود جونش بودم 

اما ۷اسفند سال ۱۴۰۱ از هم جدا شدیم چرا؟! چون خیلی تفاوت بین خانواده ی منو اون بود 

فرهنگی. مذهبی. مالی. و....  

:) الان ۱۰ماه ک از هم جدا شدیم 

اخرین باری ک خمو دیدیم چشمای اشکیشو با گوشه ی شالم پاک کرد:) 

خنوزم گاهی بهم پیام میده اخرین پیامش اینه 

تو هنوزم تنها دختری ک میتونه تنو بدنمو بلرزونه 

تو هنوزم خوشگل ترین دختر دنیایی

پسری ک ورزش کار بوذ اهل کار بوذ 

توی این ده ماه شده ی الکلی تموم موهاش سفید شده 

اون بدن ورزشیش اب شده 

چند روز پیش مست بود زنگ زد بهم موقع خداحافظی گفت دوستت دارم عشقم:) 

و همیشه میگه تلخ ترین داستان فرهاد شیرین بود:) 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

اولین دیدارمون سال97 بود ب صورت ی رهگذر (کراش زدم)

بعد 5سال یعنی شهریور 401 رفتم و ب علاقم اعتراف کردم(چندروز بعداز18 سالگی اشنا شدیم دراصل اون اشنا شد )

ب امید الله حق علیه باطل سال جدید هم جدی میشههه  

انرژی منفی ندین بوس

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
اولین دیدارمون سال97 بود ب صورت ی رهگذر (کراش زدم) بعد 5سال یعنی شهریور 401 رفتم و ب علاقم اعتراف ک ...

ان شاءالله عقد میکنممممم مثل من بخدا ۹ سال روش کراش بودم الانم بهش رسیدم

دقیقا همین طوره  یعنی با نگاه حرف همو میفهمیم  انشااله که همه خوشبخت و موفق باشند 🌺♥️

خیلی دلم می‌خواست که دوره خوش خوشان عاشق میشدم 

ولی از بس سرم تو کتاب و درس بود بعدم گفتم بزار درسم تمام بشه بزار  بعد گفتم بزار برم سرکار وقت برا عاشقی هست یهو بهودم اومدم دیدم بی حس و بی تفاوت شدم 

الان امثال شما رو میبینم ذوق میکنم 🥰⁦❤️⁩ سفت و محکم بمونید برای هم 

ان شاءالله عقد میکنممممم مثل من بخدا ۹ سال روش کراش بودم الانم بهش رسیدم

خیلی خوشحالمم برات عزیزم

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
خودت میتونی فراموشش کنی؟ دوسش نداری؟

معلومه ک نمیتونم فراموشش کنم اون کسی بود ک کل بچگیمو باهاش گذروندم 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
2706