2752
2734
خداروشکر ان شاءالله. همیشه خوش باشین 

ممنون عزیزم..... ولی تلخی ها کشیدم. زجه ها زدم . 

ولی اینو میدونم که وجودش برام چیز دیگه ایه. بغلش میکنم هنوزم میلرزم. ۹ ساله . گفتن عادی میشه از چشم میفته اما نیفتاد‌

من دختری ام که زندگی مرفه و مارک پوشی و ... رو گذاشتم و زن یه پسر معمولی شدم. خیلی ها گفتن سخته و خسته میشم. 

سخته اما به داشتن عطر تنش میارزه

زیر گروه بنفش💜... وزن ۷۶ و ۲۰۰ وزن هدف ۶۵ ... هدف اول ۷۳ 
گلم والا ما هم فامیلیم...ولی خیلی اذیت کردن اولش 

اره ولی اونایی که خانواده ها مخالفت ندارن خیلی راحته دل فامیلو به دست اورد بیشتر جاها همو میبینن مهمونی عروسی این ور اون ور میشه به بهانه های مختلف بهش پیام یا زنگ زد

لطفا لایک نکنین دوستان با احترام🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول بهش پیام دادم ب یه بهونه اوردمش سر قرار  تولدش بود بهش کادو دادم چند ماه ایقدر محبت بهش کر ...

واقعا .......همینطوری بدون هیچ سابقه ای یک دفعه پیام دادی ؟؟؟ چند سالته ؟؟؟؟ یعنی اصلا از علاقه اش مطمئن هم نبودی ؟؟؟ شاید تورو نمی‌خواست ....چطوری محبت میکردی؟

اره ولی اونایی که خانواده ها مخالفت ندارن خیلی راحته دل فامیلو به دست اورد بیشتر جاها همو میبینن مهم ...

والا اگر عنق باشن و از خود راضی که نمیشه گلم .....کلا چشم دیدن ما را نداشتن ولی شوهرم من و خواست و بسختی آمد جلو 

سرکارم اولین بار منو دید اونجا اول آذر ۱۴۰۰بود بعد دوهفته اولین قرار ملاقاتمون فروردین هم عقد کردیم ...

ارباب رجوع بود ؟؟ همیشه برام جالب بود ....جاری منم کارمند شهرداری و قاپ  برادرشوهرم دزدید حالا ازش هم بزرگترها....

فداتبشم انشالله خودت زودتر بیای بگی شد

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
ارباب رجوع بود ؟؟ همیشه برام جالب بود ....جاری منم کارمند شهرداری و قاپ  برادرشوهرم دزدید حالا ...

نه اومده بودند دیدن دوستشون و یه کار بانکی هم داشت ایشون پزشکند و سه سال از من بزرگتره من ۲۶ سالمه بردارشوهر شما چکاره هستند که قاپ دزدیده😁 حرص همه همکاری منم اومد که ایشون عاشق من شد و مخشو زدم😅