2733
2739

بادیدن کلیپی ک شکنجه ش میده بشدت ناراحت شدم مگه گناه اون طفل چهارساله چی بود که با سیخ داغ بدنشو میسوزوند یا وقتی ک از پله ها هولش داد و ضربه مغزی شد؟.. خدایا قربون حکمتت نمیدونم علت آفریده شدن اینجور ادم های عوضی و کثافت چیه ولی ب خودت قسم این نامادری احمق رو تا نفس اخرش دراین دنیا نبخش و به بدترین شکل دراون دنیا مجازاتش کن. حقش یک بار اعدام نیست و خلاص. باید قبل ازاعدام ب بدترین شکل شکنجه بشه بعد بدرک واصل شه.. الهی اگه باز همچین مادر بی رحم یا نامادری بی رحمی دراین دنیا هست دستشو زودتر رو کن و عاقبتشو به جهنم ختم کن. 

خدایا شکرت... 

بدتر از اون عدم مديريت پدرهاست 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🥺😭چطور یه عده میتونن انقد پَست باشن؟

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

بابای بدبختش نمیدونست بعدا که فیلم دوربینارو دید فهمید و میگه فقط اعدامش کنن

فرزندم، دلبندم ،عزيزتر از جانم از ملالتهاي اين روزهاي مادري ام برايت ميگويم... از اين روزها که از صبح بايد به دنبال پاهاي کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگيرم تا زمين نخوري.به کارهاي روي زمين مانده ام نميرسم اين روزها که اتاقها را يکي يکي دنبال من مي آيي، به پاهايم آويزان ميشوي و آن قدر نق ميزني تا بغلت کنم، تا آرام شوي.اين روزها فنجان چايم را که ديگر يخ کرده، از دسترست دور ميکنم تا مبادا دستهاي کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتي و نااميدي سر برگرداندنت را ميبينم که سوپت را نميخوري و کلافه ميشوم از اينکه غذايت را بيرون ميريزي.هرروز صبح جارو ميکشم، گردگيري ميکنم، خانه را تميز ميکنم و شب با خانه اي منفجر شده و اعصابي خراب به خواب ميروم.روزها ميگذرد که يک فرصت براي خلوت و استراحت پيدا نميکنم و باز هم به کارهاي مانده ام نميرسم...امشب يک دل سير گريه کردم.امشب با همين فکر ها تو را در آغوش کشيدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهاي پيش رو فکر کردم و غصه مبهمي قلبم را فشرد...تو روزي آنقدر بزرگ خواهي شد که ديگر در آغوش من جا نميشوي و آنقدر پاهايت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور ميشوي و من مينشينم و نگاه ميکنم و آه...روزگاري بايد با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بيايي و من يک فنجان چاي تازه دم برايت بياورم و به حرفهايت با جان گوش بسپرم تا چاي از دهن بيفتد....روزي ميرسد که از اين اتاق به آن اتاق بروم و خانه اي را که تو در آن نيستي تميز کنم. و خانه اي که برق ميزند و روزها تميز ميماند، بزرگ شدن تو را بيرحمانه به چشمم بيآورد.روزي خواهد رسيد که تو بزرگ ميشوي، شايد آن روز ديگر جيغ نزني، بلند نخندي، همه چيز را به هم نريزي... شايد آن روز من دلم لک بزند براي امروز...روزي خواهد رسيد که من حسرت امشبهايي را بخورم که چاي نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ريخته و سوپ و بازي و... به خواب ميروم... شايد روزي آغوشم درد بگيرد، اين روزها دارد از من يک مادر به شدت بغلي ميسازد...! اين روزها فهميدم بايد از تک تک لحظه هايم لذت ببرم.
2740
بابای بدبختش نمیدونست بعدا که فیلم دوربینارو دید فهمید و میگه فقط اعدامش کنن

يعني كبودياي بچه رو نميديه حال روحيش چي 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

و بدتر از همه ی اینها ، نبودن قانون محکم و صریح برای مقابله با کودک آزاری 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

قضیه چیست؟

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   

مقصر علاوه بر نامادری ، مادر  و البته پدر بی.شرفش هستند

لعنت به همه شون

آسمانی شدنش مبارکش باشه

از این دنیا با ادمای نامرد راحت شد

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

میشه انقد راجبش نگین من میخوام فراموش کنم  

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝
2706