2733
2734
عنوان

چی کار کنم خاستگار بیاد🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو سرکار مثلا خیاطی ، اتقد برات بخدا پیدا میشه ، حدودا هم سنم هستیم

اخه مشکل اینه به هیچی علاقه ندارم نه خیاطی نه آرایشگری نه رانندگی نه درس 

فقط به ادیتوری یه زره علاقه دارم که اونم خلاقیت خیلی میخواد که من ندارم

اخه مشکل اینه به هیچی علاقه ندارم نه خیاطی نه آرایشگری نه رانندگی نه درس  فقط به ادیتوری یه زر ...

چرا بابا داری برو دنبال یه چیزی حتما میتونیی

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
اره فلسفه خیلی عم سنگینه دارم دیوونه میشم🥲🥲

اره منم شبای امتحان زیاد به فکر شوهر کردن میافتم😂

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
من شرایط زندگیم یه جوریه که باید ازدواج کنم 

برای فرار از زندگی‌ ازدواج نکن خودش بدبختیه‌؛ من و تو تازه داریم‌ یاد میگیریم‌ چجور‌ باید زندگی کنیم‌ چطور میخوای یه زندگی رو جمع و جور کنی؟ هزار تا راه‌ هست‌ که واسه خودت زندگیتو‌ بسازی چون الان بنظرم شبیه کسی نیستی که آمادگی ازدواج  داشته باشی و اینکه‌ به ازدواج به عنوان یه راه فرار فکر کنی باعث شکستت‌ میشه :) دنبال یه کار بگرد که توش پول باشه یا اگه کار خاصی علاقه داری میتونی توش خیلی پیشرفت کنی!

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
دلم میخواد یکی بیاد خاستگاریم با ادامه تحصیلم مخالفت کنه😂😂😂

به خدا منم شبای امتحان همینم😂😂

ولی فلسفه واقعا سخته به خاطر همین هرروز میگم خداروشکر نرفتم انسانی مطمعنم همه امتحانام و خراب میکردم😑

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
برای فرار از زندگی‌ ازدواج نکن خودش بدبختیه‌؛ من و تو تازه داریم‌ یاد میگیریم‌ چجور‌ باید زندگی کنیم ...

اصلا ازدواجم نخواهم بکنم خب همینکه خاستگار ندارم خیلی ناراحتم میکنه بس چرا همسن هام کلی خاستگار دارن من ندارم 

2706