2733
2734
عنوان

نوار مغز و میگرن

105 بازدید | 8 پست

سلام خانوما مادرم چند روز پیش نوار مغز گرفت دکترش تا نگاه کرد گفت نوارش میگرن نشون داده ولی تو نت نوشته که میگرن رو نوار مغز نشون نمیده حالا دکترشم دکتر خیلی خوبیه گیج شدم کدومو باور کنم

وا  من میگرن دارم  هر بار متخصص رفتم  از من نوار مغز گرفت  ب نت اعتماد نکن

ممنون عزیزم علائمت چیه تو موقع پریودی شدیدتره سردردات؟ و چ قرصی مصرف میکنی ببخشی که سوالام زیاد شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم علائمت چیه تو موقع پریودی شدیدتره سردردات؟ و چ قرصی مصرف میکنی ببخشی که سوالام زیاد شد

بله شدیدتر میشه

بستگی به نوع میگرن داره ک متخصص چی تجویز می‌کنه 

البته من افسردگی هم دارم ... داروی ترکیبی مصرف میکنم عزیزدلم 

اکثر داروها رو مصرف کردم 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2731
پروپرانول ک همیشه میخورم  رفیق چندین سالمه 🤣🤣🤣

ان شاءالله خدا همه رو شفا بده واقعا بیماری های روحی زیاد شده منم میخورم ولی برای افتادگی دریچه قلبم و تپش قلبم ولی خب برای استرس هم خیلی خوبه

ان شاءالله خدا همه رو شفا بده واقعا بیماری های روحی زیاد شده منم میخورم ولی برای افتادگی دریچه قلبم ...

استرس زیادی دارم ... درست گرفتی 

میگرن کلا از اعصاب میاد 

سعی کنید جو خونه رو برای مادر آرام کنید 

ما میگرنی ها خیلی گناه داریم

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
استرس زیادی دارم ... درست گرفتی  میگرن کلا از اعصاب میاد  سعی کنید جو خونه رو برای مادر ...

متاسفانه خونه اروم نیست من خودم ازدواج کردم ولی خواهرام و داداششم سنشون کمتره و مجردن سرو صدا و الان نوه هم که دختر خودم باشه به اندازه کافی الودگی صوتی ایجاد میکنه مادرم وسواس داره و بخاطر یه لیوان نشسته چن ساعت حرص میخوره