2733
2734

بچه ها تورو خدا ی چیزی بگین دارم میمیرم از استرس

هفته ۱۱ هستم باید هفته دیگه برم سونو غربالگری از امروز صب حس میکنم سینه هام البته یکیش شل شده ولی درد دارم..تو گوگل نوشته تا هفته ۱۳ اغلب سینه در کم میشه

درد و خونریزی اینا اصلا ندارم.فقط احساس نفخ میکنم تو شکمم ترشح هم داشتم الان حس میکنم کمتر شده

چ خاکی تو سرم بریزم خدایا خودت کمکم کن من جز تو هیچکسو ندارم

خدا جونم نی نی تو دلمو ب تو میسپرم سالم بیارش تو بغلم🙏🧿❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جنین رشد نکنه خونریزی شروع میشه 

خودتو نترسون الکی عزیزم

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝

منم ۱۱ هفتم

ای فکرا هم تو سرم میاد

بسپر به خدا توکل برخودش

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید

😏

چقدر عجيبي؟ مگه چيشده ك اينجوري برخورد ميكني

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

این علائمی که گفتی اصلا نشونه توقف بارداری نیست نگران نباش استرس وارد نکن به نی نی 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
مشکلی نیس.   استرس نداشته باش. ترشح همه دارن. خونی ک نیس.  تا نزدیک زایمانت ازین حس ها دار ...

ن اصلا خونی نیس

میگم ترشحم الان کمتر شده 

۱۱هفته ای سونو ان تی برو دیگه چرا اینقدر استرس داری

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
جنین رشد نکنه خونریزی شروع میشه  خودتو نترسون الکی عزیزم

آخه بعضی ها میگن برا من رشد نکرد هیچ علائمی نداشتم

بخدا قلبم داره میاد تو دهنم