2737
2739
راضی بودین؟رنگ بور رو اونجا کی خوب در میاره؟من شنیدم کار شیدا خوبه؟؟کوپ چی؟کوپ با کی؟؟..من میکاپشو راضی بودم و شینیون ولی رنگ و کوپ رو نمی دونم بهم خیلی نزدیکه میشه راهنمایی کنید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لاریسا جان میشه بگی میکاپ رو کی انجام داد برات؟ اونجا دوسه تا میکاپ آرتیست داره.....

من تا امروز شینیون قشنگ اصلا اونجا ندیدم، شینیون رو کی کرد؟؟؟؟

برای رنگهای بلوند هم مریم و هم شیدا کارشون خوبه، برای هایلایت مریم بهتره، برای کوپ مریم و یه خانمی که سمت چپشه فکر کنم نغمه است .... اون خانم کار براشینگشم خیلی خوبه

++ مامان پانیذ
شما چه سالی عروسی کردید، تا اونجا که میدونم آزاده اربات سمت میرداماد هست
2738
مامان سمی جونم آرایشم رو فرزانه برام کرد عاااااااااااالی بود ولی یه کم گرون چون گریم بود..شینیون هم تو آلبوم کار هایده یه مدل باز دیدم که روی موهای عروس شلوغ بود و پاییناشو یه سری تعداد محدودی گیس کرده بود عکسامو دارم..واقعا" عالی بود کار جفتشون شوهرم که گفت این پولی که دادی نوش جونشون باشه واقعا"!!خلاصه که گریم با فرزانه شینیون با هایده بود دوستم..
ممنون لاریسا جان

کارهای فرزانه از لیلا خیلی بهتره، توصیه ام منم همون فرزانه است..... اما برای شینیون خداییش حتی یک موردم من اونجا ندیده بود!!!

رنگ بلوند رو که میگی دفعه پیش که رفتم شیدا روی سر یه خانم مسن که موهای لخت عروسکی داشت درآورده بود، در کل اگر دنبال رنگهای یکدست و خوشگلی شیدا رنگهاش همیشه خاص و قشنگه - اما یکمم فانتزیه و زود به زود باید بری پیشش
++ برای هایلات و مش اما من میگم اول مریم

موفق باشی و امیدوارم هرکاری کردی خوشگل بشی :)

آها یادم رفت، من دوستام آرایشگاه فرزانه هم میرفتن و من واقعا از کار کوتاهی و رنگ و مششون خوشم میامد، اما مسیرش برای من سختتر از اینجا بود برای همین همینجا میرم
این آخرین شماره ای هست که دارم از فرزانه 22050725
مامان سمی جون دنبال یکی می گردم که بتونه یه بلوند تک که رو سر هرکی نباشه در بیاره برام..من از کار هایده راضی بودم واقعا" موهامو قشنگ درست کرد ولی کفرش در اومد:))))))))))) هم اون هم فرزانه از ساعت 12/5 رفتم تا 4/5 هم گریم هم شینیون..در کل راضی بودم..مرسی عزیزم حالا آرایشگاه فرزانه کجاست؟
لاریسا جان

اگر خوب یادم مونده باشه فرزانه توی جردن بود، البته میتونید زنگ بزنید و بپرسید، کارش عالی هست، اما قیمت هاشم نسبت به آرایشگاه های دیگه کمی بالاتره
مهم تر از همه شیکی کارهاشه..... البته بازم میگم، من همیشه روی سر دوستام دیدم، خودم مشتریش نبودم

موفق باشید
2706