2737
2739

سلام من برای دنا پلاس ثبت نام کردیم زده  تحویل تابستان ۱۴۰۳ ولی هنوز پیام تکمیل وجه نیامده ولی از اطرافیان شنیدم بعضیا زمستان ۱۴۰۳ بودن و تکمیل وجه براشون ارسال شده البته خودرو اونها ۲۰۷ بوده کسی هست تابستان ۱۴۰۳ باشه و تکمیل وجه کرده باشه ؟ از کجا پیگیری کنم؟

دایی من زمستان ۴۰۲ بود، تو پاییز ازش گرفتن.

معمولا فصل قبلش میگیرن، دو تا چهار ماه قبل تحویل

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دایی من زمستان ۴۰۲ بود، تو پاییز ازش گرفتن. معمولا فصل قبلش میگیرن، دو تا چهار ماه قبل تحویل

ممنون ،والا همکارام میگن زمستون بودن الان تکمیل وجه کردن ولی برای من اصلا پیام نیامده

خودروهای داخل فک نکنم الان باز بشه چون تا سال ۱۴۰۳ تحویل خودرو دارن 

هوووف حیف شد میخواستم ثبت نام کنم یا دنا یا شاهین 

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
2740
ممنون ،والا همکارام میگن زمستون بودن الان تکمیل وجه کردن ولی برای من اصلا پیام نیامده

سلام. ماهم دنا پاییز  بود اول بعد شد تابستان‌ . اما هنوز وجهی واریز نکردیم. و خبری نبوده

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

اونا پیشفروشی که نصفشو سال قبل میگیرن

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
سلام. ماهم دنا پاییز  بود اول بعد شد تابستان‌ . اما هنوز وجهی واریز نکردیم. و خبری نبوده

واسه ما هم همین بود اول پاییز بود اومد تابستان ،میشه لطفا اگه براتون پیامک اومد بهم اطلاع بدید 

واسه ما هم همین بود اول پاییز بود اومد تابستان ،میشه لطفا اگه براتون پیامک اومد بهم اطلاع بدید 

چشم. امیدوارم فراموشم نشه .فکر کنم دوسه ماه دیگه وقتش باشه....

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......