2737
2734

من دوسال بیشتر قرص دزوسپتیو میخوردم که دوماه آخر پادرد شدید گرفتم وباقطع قرص پادردم خوب شد ولی پریودم بهم ریخت و درماه دوبار پریود شدم بافتصله یکهفته بعدرفتم دکتر و آزمایش و که گفت متفورمین و اسپیرو و دوفامد سه دوره مصرف کن و بیا-منم دوفامد و متفورمین و دوماه مصرف کردم پریودم ۲۸ روزه و مرتب شد ولی این ماه کنارش اسپیرونولاکتون هم مصرف کردم که الان ۴ روزه تاخیر پریود دارم کسی میدونه دلیلش چیه؟از مصرف این قرص میتونه باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخوردم رفتم دکتر گفت قبل بارداری نباید اسپیرو مصرف کنی یرا جنین مضره

من اصلا قصد بارداری ندارم عزیزم این قرص و واسه موهای زائد بهم داده-الان عقب انداختم میتونه از این قرص باشه؟

2731
من اصلا قصد بارداری ندارم عزیزم این قرص و واسه موهای زائد بهم داده-الان عقب انداختم میتونه از این قر ...

اره عزیزم تاثیر مستقیم داره رو هورمون پرولاکتین

ازمایش دادی پرو لاکتینت بالا بوده؟

اره عزیزم تاثیر مستقیم داره رو هورمون پرولاکتین ازمایش دادی پرو لاکتینت بالا بوده؟

نمیدونم دکتر چیزی نگفت آره آزمایش کامل داده بودم گفت مشکلی نداری-ولی خودم حس میکنم هنوز شیرم کامل خشک نشده بااینکه یکساله که بچه مو از شیر گرفتم حالا نمیدونم تو آزمایشم معلوم بوده یانه

مرسی که جواب دادین امروز بی بی چک خریدم فردا صبح تست میکنم خیالم راحت بشه

2740
نگران نباشین نهایتا ی سونو بدین

چه سونویی عزیز؟واژینال یا شکمی؟امروزم بی بی زدم بازم منفی بود ترشح ام اصلا ندارم مطمعنم عفونت ام ندارم لباس زیرم همیشه خشکه و خارش و سوزش ام ندارم