2752
2734
عنوان

بیاین بگید کارم بد بود یا ن

94 بازدید | 14 پست

امروز کلاس ریاضی بود 

دبیرمون مرده

سوال رو ک توضیح داد بهش گفتم میشع یبار دیگ توضیح بدید 

بعد گف ک ای ی نقطه ضعفه ک از من یاد نگرفتی عادت ندارم ی سوالو دوبار بگم 

خیلییی ناراحت شدم دیگ تا اخر کلاس حرفی نزدم از شدت حرص دستام میلرزید جوری ک کسی ک کنارم بود من دارم صدای نفساتو میشنوم 

بعد اخر کلاس ی تیکه انداخت بهش گفتم ک اصلا کارتون درست نبود من چندین سال درس خوندم ی دلیر باهان اینطور خرف نزده 

کارم بد بود؟ 

اموزشگاه خصوصیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اصن خیلی ادمو ضایع میکنه  بنظرت حرفم بی ادبی نبود؟

نه

من بودم بدتر ازینا میگفتم

یه روز من یه سوال کردم گفت این مربوط به امسال نیست

گفتم ولی شما معلم شدید تا اگر درستون به کلاس اول هم برمیگرده توضیح بدید اما اگر نمیخواید بگید یه بحث دیگه ست😁

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
نه من بودم بدتر ازینا میگفتم یه روز من یه سوال کردم گفت این مربوط به امسال نیست گفتم ولی شما معلم ...

گفتم دیگ بمیرمم دیگ نمیام سرکلاستون ک جلو بیس نفر ضایع شم بعد گف باباااا تو جهشو ۱۹ شدی 

بنظرتون اگ برم خودم صایع نمیشم؟ جلسه بعدی پس فرداس🤣

2706