2777
2789
عنوان

پماد زایلاپی + لیزر بیکین

508 بازدید | 26 پست

سلام خانوما

اپراتور به من گف نیم ساعت قبل اینکه بیای زایلاپی بزن و روش نایلون بکش

حالا سوالم اینه نباید بشورم دیگه؟ یعنی همینجور با نایلون برم ؟!😐

میشه از این پماد به بیکینی و خط باسن هم زد ؟ 

لطفا هرکسی تجربه داره راهنماییم کنه 

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عههه ینی منم نزنم؟  میترسم نتونم تحمل کنم🤦‍♀️ شما نمیدونی باید بشورم یا نه؟

نزن بنظرم  زیاد درد نداره یکبار همینطوری برو ببین چطوریاس  نزن بنظرم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

باید بعدش شسته بشه ولی خب اگر میدونی اونجا خودشون حمام دارن برو اونجا بشور

به همه جای بدنم میشه زد ولی خب میگن فقط به جاهای خاصی مثل زیر بغل و بیکینی که درد رو آدم بیشتر حس میکنه بزنی کافیه. ولی حالا هرجور که خودت میدونی اگر میخوای کل بدنتو بزنی

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
تا جلسه پنجم قابل تحمله..بعد پنج میشه مرررگ😬😬

احتمالا با الکساندریت انجام میده که اپراتور گفته از جلسه اول با زایلاپی بره!

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
2801