2737
2739
مرفهترین زنان دنیا در توسعه یافته ترین کشورها می تونن این دردو تحمل کنند چرا ما نتونیم؟ می خوام بگم ما زنان ایرانی کم طاقت و ترسو نیستیم فقط چند تا مسئول و پزشک و مامای با انصاف، دلسوز و مهربان می خواهیم همین
What is normal? Depends what you want to do

رها مامان

خودت هم داری میگی لگنم باز نشده بود من باز هم میگم تو مواردی که بشه طبیعی زایمان کرد نه اینکه لگن مادر باز نشده باشه یا بچه سرش بالا باشه یا به پهلو باشه یا مواردی که مادر یا جنین در خطر باشه و ..... باید مادر سزارین بشه

در مواردی که میشه طبیعی زایمان کرد و فقط به خاطر درد نشکیدن و به دلخواه خودشون سزارین میکنن من مخالفم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم وااله ...ولی من از چند نفر که تجربه زایمان طبیعی و سزارین را داشتم شنیدم که میگن طبیعی خیلییییی بهتره ...
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
نمی دونم آیا صدای ما به مسئولین می رسه یا نه؟ من که خودم شکمم پاره شد ولی از صمیم قلب دعا و تلاش می کنم که خانمها بتونن راحت زایمان طبیعی بکنند. بدون اینکه مگه راهی که خدا آفریده چه بدی داره که دکتراهای زنان به خاطر سود خودشون و اینکه در زمان کمتری به پولشون برسند شکم هر زائو رو بی دلیل پاره می کنن.
به خدا قسم خیری در این پول در آوردنها نیست

2731
ریسا جون من نمیدونم چرا بعضیها ناراحتن از اینکه یه سری خانما خود خواسته سزارین میشن این تو همه جای دنیا اتفاق میفته حتی امریکا ولی چون اونجا تبلیغ و امکانات زایمان طبیعی خیلی بیشتر هست آمار سزارین پایینتره چه مشکلی پیش میاد هرکی دلش میخواد میره سزارین میکنه؟! خب دوست ندارن طبیعی زایمان کنن مشکلیه؟!
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
هم تقصیر دکترای زنانه هم تقصیر ماماهای بی تربیت!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
البته توهین به قشر خاصی نمی خوام بکنم ولی اگه تو بخش زنان هم آقایون بودند اوضاع خیلی بهتر بود. نه اینکه بگم آقایون کارشون بهتره. نه اصلا اینجوری نیست ولی دلسوزی آقایون برای زنان زائو بیشتره. چه جوری بگم یه جورائی تو هر محیطی باید هر دو جنس باشن تا کیفیت کار بالاتر بره و همدیگه رو تکمیل کنند. وقتی سزارینم می کردن پرستارا گفتن خانوم اصلا نگران نباشید الان متخصص بیهوشی که آقا هست از اینجا خارج می شه. فکر کرده بود من تو اون وضعیت نگران اینم که آقایون از شکم پاره شده من ممکنه لذت ببرن!!!!!!! منم بی رودرواسی گفتم اصلا مشگلی ندارم!!!! فقط مواظب جون منو بچم باشین این برام مهمه