2752
2734
عنوان

روانشناسی + عکس کاربران سایت

807 بازدید | 68 پست

درود نازنینان

چیزی که اینجا نظرمو جلب کرده اشتیاق افراد برای دیدن عکس کاربران هست. موضوع بعدی اینه که کاربران با دلهره عکس میذارن و خیلی زود هم پاک می کنند. اینکه کسی عکس شما رو ببینه ترس برانگیز نیست. شما روزانه از کنار صدها نفر عبور می کنید پس دلیلی برای پنهان کردن چهره تون ندارید. 

البته کاربرانی که اینجا موضوعات خانوادگی و محرمانه خودشون رو مطرح میکنن استثنا هستن.

❤️❤️❤️❤️سوالم اینه: چرا مشتاق دیدن تصویر کسانی هستید که نمی شناسید.

ممنون میشم کمک کنید به نتیجه برسیم و اگر مشارکت خوبی ببینم تصویر خودم رو براتون به اشتراک میگذارم.

دلارام باشید ❤️

والا خودمونم نمیدونیم چرا مشتاقیم😂😂😂😐

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

مشتاق نیستم اصلا 

در تاپیک های عکس هم اصلا بز بز نمیکنم 😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا سوال منم هست…

چرا انقدر مشتاقن بعضیا

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی                                                  بزرگترین خیانتی که انسان میتواند به خود بکند، ترس از این است که حالا دیگران درباره من چه فکری میکنند؟! ‌                        Tom Odell_another love💜🎧 

ولش کن این حرفارو عکستو بزار😆😆

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

سلام

من کاربرای خاص رو دوست دارم ببینم 

چند وقت قبل عکس کاربری رو دیدم که توی ذهنم یه ادم کینه ای و نیشو میدونم

اینکه اخلاقشون انقدر توی چهره شون پیدا بود برام عجیب بود

ولی جمعا از دوستانم چهره فرضی که ساختم رو دارم و حالا چهره اصلی هم ندونم برام فرق فاحش نداره

خودم روی شناخته شدن یا دیده شدن چهره ام حساس نیستم 

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 
مشتاق نیستم اصلا  در تاپیک های عکس هم اصلا بز بز نمیکنم 😂

و در ادامه بگم که سوال تون و تاپیک تون قابل تامل هستش شدیدا👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺