2737
2734

دختر خالم تو کودکی تشنج کرده و بنده خدا یه کوچولو عصب صورتش مشکل پیدا کرده سر همین موضوع تو ازدواجش هم کلی سختی کشید

حالا دختر ۹ سالش یه مدتیه از پدرش یاد گرفته با عکس گرفتن یهویی از مادرش مسخره امیز میخندن به بدافتادن عکس

دیروز هم دیگه کاسه صبر بنده خدا دختر خالم لبریزشد وپدرو دختر رو از خونه بیرون کرد البته دخترشو هم تنبیه بدنی هم کرده قبله اینکه بندازه بیرون

بعدش مثل هرمادر دیگری نشسته گریه که چرا بچه رو کتک زدم و...

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون شوهرش اگه از قیافه دختر خالت بدش میومده پس چرا باهاش ازدواج کرده ؟؟؟ که هر روز مسخره اش کنه ؟؟ چه آدمایی پیدا میشن

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2742
2740
مقصر اون پدره.چطوره راضی شده بگیرتش وقتی گرفتنش اگه مسخرش کنه در واقع انتخاب خودشو زیر سوال برده

بی شرف دیده که مال و اموال شوهر خالم به دختره رسیده ودخترخالمم کم کم داره عوض اون سالای بی پولیشو درمیاد بخاطراون میخاد تضعیفش کنه

خدا لعععععنت کنه شوهرشو  دختزشم متاسفانه از اون یاد گرفته بزرگ شه میفهمه مادر کیه

مادر چه شخص مهم و کلیدی و عزیزیه برای ادم

اون شوهرش اگه از قیافه دختر خالت بدش میومده پس چرا باهاش ازدواج کرده ؟؟؟ که هر روز مسخره اش کنه ؟؟ چ ...

چه میدونم یکمم دختر خالم خودشو رها کرده ینی همش هوای دخترشو داره کمتر به خودش میرسه 

نمخاد دخترش کمبود داشته باشه

اینم عوض اونهمه محبته

تازه شوهر دخترخالم هروقمیبینه برای دخترش لباس گرفته کلی غرمیزنه چرا میخری درحالیکه ماشالله دختر۹ساله درحال رشده لباساش کوتاه میشه زود

2706