2737
2739
عنوان

بیمارستان صارم و دکتر کرم نیا (انتخاب اشتباه من!!!)

| مشاهده متن کامل بحث + 176432 بازدید | 179 پست

سلام 

قبلا از بیمارستان صارم تعریف زیاد شنیده بودم تا اینکه خودم برای چکاب بارداری و اینکه دکتری پیدا کنم که بعد از یک سزارین برای طبیعی کمکم کنه رفتم اونجا.

اینم بگم که من بیمه تکمیلی ایران گرفتم و اول تو سایت بیمه چک کردم که صارم طرف قرارداد باشه.

خلاصه وقت گرفتم و رفتم ولی موقع پرداخت ویزیت دکتر گفتن ما با بیمه قرارداد نداریم و باید هزینه کامل پرداخت کنی. چون از راه دور اومده بودم و خیلی وقتم گرفته شده بود ناچار پرداخت کردم و رفتم ویزیت. دکتر که اولین بار بود منو می دید و ۲۸ هفته بودم اول یه سونو اورژانسی نوشت که خداروشکر سونوگرافیست خانم تو بیمارستان تخصصی زنان نداشتن! منم زیر بار سونوگرافیست مرد نرفتم و دکتر یه آزمایش برام نوشت. چون احتمال آزمایش میدادم ناشتا رفته بودم و دیگه ظهر بود دل به دریا زدم و رفتم آزمایشگاه بیمارستان صارم. آزمایشگاه بابت اون آزمایش از من ۳۸۰ هزار تومن گرفت. 

جواب آزمایشم که اومد بردم پیش دکتر غدد که به خاطر کم کاری تیروئید تحت نظرشم. دکتر یکی دو دقیقه با تعجب به آزمایشم خیره شده بود و من که نگران شده بودم ازش پرسیدم وضعم خیلی بده دکتر؟ گفت این مقادیر آزمایش شما اصلا معقول نیست و با سوابقت همخونی نداره. برام تکرار آزمایش نوشت. منم این دفعه رفتم آزمایشگاه نزدیک منزلمون که همیشه همونجا آزمایش میدادم. ۵۰ هزار تومن دیگه دادم که دوباره تیروئید چک بشه. یه لحظه به فکرم رسید بپرسم هزینه آزمایش اولی من اینجا چقدر میشه. در کمال ناباوری گفت ۲۸۰ هزار تومن! یعنی ۱۰۰ هزار تومن کمتر از صارم.

خلاصه اینکه نه تنها تعرفه های بیمارستان صارم خیلی خیلی بالاتر هست، تازه به خاطر خطا در آزمایششون من ۵۰ تومن دیگه هم ضرر کردم و جمعا ۱۵۰ هزار تومن بیخودی از جیبم رفت. بگذریم که قرارداد با بیمه رو هم که من بعدا از بیمه ایران استعلام کردم انکار کردن تا هزینه کامل از بیمار بگیرن.

در کل بهتون پیشنهاد میکنم اگر دقت در رسیدگی و تخصصی بودن بیمارستان و هزینه ای که بابتش میپردازین براتون مهمه اصلا سمت این بیمارستان نرید و گول تبلیغاتش نخورید.

من ارديبهشت امسال زايمان كردم يعني بدترين روزهام و اونجا گذروندم وقتي هم كه تو فرم نوشتم بينهايت برخورد بدي كردن و سرم داد زدن 

تو پيج اينستا هم براشون كامنت گذاشتم كه بلافاصله پاك كردن

اصلا سمت اين بيمارستان نرويدكه فاجعه است پمپ درد من و كه ٤٠٠ تومن پولش و دادم باز كردن سرم بزنن نبستن كلش ريخت و تختم

بالاي سرم تو بيحسي پرستار اتاق عمل به پرستار بخش گفت بچه همانژيوم چشم داره نوار مغزم بگيريد هرچي گريه كردم اصلا محل نذاشتن بگن بچه ام خوبه يا نه خداروشكر بچه ام سالمه حتي دكتر اومد گفت بيخود نوار خواستن خلاصه خيلي داغونه تجربه اش نكنيد بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر هزينه هم برام جاي تعجب داره ميگن صارم دنبال پوله من اگه خودم حساس نبودم بجز چهل و دو تومن وي ...

شما زايمان انجام داديد يا مونده؟ اين بيمارستان و فقط بعد از زايمان ميتونيد بشناسيد، وگرنه تا قبلش كه معاينه است و ١٠ دقيقه برخورد با دكتر ٤٨ ساعت رفتار بد پرستارهاش و بايد ديد

2731

دوستان نگران شدم تایپک صارمو خوندم من سال ۹۳ زایمان داشتم صازم پیش کرم نیا خوب بود همه چی الانم باردارم پیش کزم نیا میرم صارم....هزینه زایمانش که خیلی بالا هست فک کنم نسبت به بیمارستانهای دیگه چکار کنم منم عوض کنم بیمارستانو دکترمو

سلام خانوما

کسی دکتر سارا شبیه خوانی رو میشناسه

میخوام برم پیش یه دکتر زنان هم واسه کیست تخمدان هم واسه بارداری اگر کسی شناختی ازین خانم دکتر داره لطفا کمکم کنه و اگر نمیشناسید یه دکتر خوب محدوده شمس اباد و نارمک بهم معرفی کنید ممنون میشم

سلام.

منم زایمان اولم رو صارم انجام دادم با دکتر علیجانی بینهایت ازش راضی بود هم خودش هم بیمارستان هم پرسنل و پرستارا. 

الانم برای بارداری دوم از صارم و دکتر علیجانی وقت گرفتم. 

همه همکارام رو هم همونجا معرفی کردم و همه راضی بودن. هزینه هاش هم مثل سایر بیمارستان هاست من برای زایمان با وجود دوشب خوابیدن چون قانون صارم دوشب نگه داشتنه. ۴۲۰۰دادم سال 95و البته سزارین شدم با وجود اینکه دکترم اصرار به طبیعی داشت. دوستم یه ماه بعد من زایمان کرد بیمارستان پیامبر اکرم و ۴۶۰۰داد. 

این نظرات رو میخونم کلا تعجب میکنم این صارم کجا و اون صارمی که من و همکارام رفتیم کجا.

البته اینم بگم خیلیا با کرم نیا بودن و ناراضی . فقط اسم الکی داره و زمان ما دوتا دوتا ویزیت میکرد انقدر که سرش شلوغ بود. 

ولی دکتر علیجانی عالی بودن من شرق تهرانم عفونت ادراری و افزایش ناگهانی قند خون داشتم ماه اخر. تو فاصله دو هفته دوهفته برای ویزیت میرفتم و همونجا هم ازمایش میدادم و جوابش رو خود خانم دکتر میگرفتن و تلفنی اطلاع رسانی میکردن . باور کنین حتی یه بار خودشون تماس گرفتن با شماره همسرم چون گوشی خودم خاموش بود.

من خیلی خیلی راضی بودم و بازم پیش ایشون میرم

2740
دوستان نگران شدم تایپک صارمو خوندم من سال ۹۳ زایمان داشتم صازم پیش کرم نیا خوب بود همه چی الانم بارد ...

من از کرم نیا خوب نشنیدم . حتی از مریض هاش. یکی از همکارام پیشش میرفت و میگفت نمی تونه وقت بذاره. ولی من از علیجانی راضی بودم زیاد معروف نبود و کسی نمیشناخت حتی تو خود بیمارستان ولی خیلی دلسوز بودن و خیلی وقت میذاشتن. از خود بیمارستان راضی بودم از کادر پرستاری و خدماتی. اهل شیرینی و زیرمیزی هم نبودن حتی ما به رضایت خودمون میخواستیم به پرستار پول بدیم که اصلا قبول نکردن و گفتن وظیفه شون بوده

من از کرم نیا خوب نشنیدم . حتی از مریض هاش. یکی از همکارام پیشش میرفت و میگفت نمی تونه وقت بذاره. ول ...

من الان نزدیگ زایمانمه پیش همون کرم نیا میرم همسرم گفت ما دختر اولمم پیشش اوردیم راضی بودیم اینم پیش همون باشیم

وقت میذاره ولی سرش نسبت به بقیه دکترها شلوغتره...ان شاءالله همه مامان ها به سلامتی زایمان کنن

[QUOTE=130265949]من الان نزدیگ زایمانمه پیش همون کرم نیا میرم همسرم گفت ما دختر اولمم پیشش اوردیم راضی بودیم اینم پیش ...[/QU

خدا رو شکر راضی بودین. منم خیلی راضی بود کلا از همه چیه صارم. با اینکه دیگه طرف قرارداد بیمه مون نیست ولی میرم همونجا

[QUOTE=130265949]من الان نزدیگ زایمانمه پیش همون کرم نیا میرم همسرم گفت ما دختر اولمم پیشش اوردیم را ...

اره عزیزم ان شاءالله این زایمانمم مثل قبلیم تو صارم به خوبی تموم بشه...

خداروشکر شماهم راضی هستی ان شاءالله یک زایمان عالی داشته باشین

سلام وممنون از اسی جون که انقد دقیق و با حوصله توضیح دادن.واقعا از خدا میخوام که بچت رو برات نگه داره.من جزو بارداری پرخطرم و تو 37 هفتگی بچم رو از دست دادم.و دکتر اتیه میرفندرسکی تو صارم رو انتخاب کردم البته با توجه به تعریفها و اینا.خواستم کمکم کنید و بگید به نظرتون دکتر شعرباف خوبه یا میرفندرسکی؟؟؟؟؟اینم بگم که اگه خدایی نکرده این دفعه هم به بچه چیزی بشه منم باهاش میرم. کمکم کنید لطفا

من وظيفه خودم ميدونم الان كه شيش ماه از بارداري و پشت سر گذاشتم در مورد اين تاپيك نظر خودمو بگم. من ...

عزیزم خستگی خیلی فرق داره با تشخیص اشتباه.وقتی خستس چرا تصمیم اشتباه میگیره .به اشتباه بهش گفته طول سرویکست کمه و باید سرکلاژ بشی.پس اگه اونجوری باشه شما هم داری اینترنتی نظر میدی دیگه به حرف شمام نباید اعتماد کنیم؟؟دلیلی نداره دروغ بنویسه اونم با جزئیات ریز

2706