2733
2734
یک سالسه از بس گریه میکنه ک بغلش کنم اصلا ب هیچ کتری نمیرسم تازگیام شبا همش نق میزنه و نمیخوابه و خودشو دمر مبکنه و پتو رو خودش نمیزاره یکدفعه گریه میکنه و شیرم نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید داره دندون در میاره
خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
عزیزم پسر منم یکسالگی یه مدت بدقلق شد تاپیکم زدم براش فکًکنم.همش شیر میخواستو بغل. همه بهم کفتن بخاطر دندونه بعد یه مدت خود بخود خوب شد.بخاطر دندوناش بود و البته دمتر مه بردم گوشش عفونت داشت شمام حتما به چکاپ ببرش اگه ایشالا مشکل خاصی نداشت بدون دندونشه و دربیادخوب میشه
2738
احتمال داره از تشنگی هم باشه منم دخترم بعضی شبا که بهونه میگیره و گریه میکنه نصفه شبا بهش که آب میدم آروم میشه و میخوابه یه لیوان آب بزار کنارت شبا و امتحان کن انشاالله خوب میشه و راحت میخوابه
خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم