2733
2739
عنوان

هنوز سه روزه پدرم فوت شده شوهرم برا ارث خط و نشون می کشه

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 57 پست

پدر من 1ساله فوت شدن مادرم میخواد انحصار وراثت کنه وسهم مارو بده البته خونه وحقوق پدرم مال خودشه ولی شوهرم اصلا حرفی نزده تا حالا میگه هرکاری میخوای باهاش بکن، بهش اجازه نده جلوش وایسا ارثیه به اون ربطی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این فکر خوبیه

بگو مثل اینکه قانون جدیدو نمیدونی اول مهریه همسر برداشته میشه بعد تقسیم میشه اللته اگه مهریه مامانتون بالاست اینو بهش بگو در غیر اینصورت بگو پدرم قبل از فوتش اموالشو به نام مامانم کرد ، با مامانت هم هماهنگ شو 

در ضمن تسلیت میگم‌🖤

میگفتی تو چشمت به ارث پدر منه که ماشینتو عوض کنی جور میخوای منو طلاق بدی بری زن بگیری

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
2740
دقیقا یکی از اقوام ما هم با زنش همین کار رو کرد پولاشو گرفت الآنم حرف حرف مرده هست.این خانم الان مری ...

یه سری پولامو گرفت ماشین بنامم زد تا کارش تموم شد ب بهانه عوض کردن ماشین بعدیو بنام خودش زد

برای شادی روح پدران آسمانی صلوات 🌷🌷🌷
فکر میکنم خودت بهش این اجازه رو دادی و پیش اون بحث رو ارث رو باز کردی . وگرنه آخه اون چرا باید منتظر ...

من چیز خاصی نگفتم فقط گفتم تا مادرم زنده س چیزی تقسیم نمیشه اگه این زمینای خرده ریزه فروخته بشه شاید تقسیم بشه گفت اگه تقسیم بشه میخام ماشینمو عوض کنم گفتم بابای من در زنده بودنش گفته هیچی بتو ندم . برو خدا روزیتو جای دیگه بده گفت اگه پولتو توی زندگی من خرج نکنی و جدا کنی باید خودتم از این خونه جدا بشی بری خونه بابات. منم گفتم میرم .

برای شادی روح پدران آسمانی صلوات 🌷🌷🌷

پدر منم سرطان ریه بردش پیش خدا😭😭😭😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤