2733
2734
عنوان

بالاخره پیام داد ... ولی تموم شد ...

300 بازدید | 19 پست

جریانشو هیچ وقت تعریف نکرده بودم اینجا ، چون نمیخواستم اون غم ش برام تداعی بشه ... :))

ولی اینطوری بگم اندازه ۲ الی ۳ ماه فقط گریه و افسردگی فقطط بخاطر یه آدم تاکسیک که دوسش داشتم و بماند که چه دروغ هایی بهم گفت و بعدم یهو رفت حتی بی خداحافظی ...

و چقدر بعدش گریه کردم و فقط خدای من شاهده چی بهم گذشت ! خیلیییی رو خودم کار کردم که حتی اسمش هم به زبون نیارم و فراموشش کنم... خلاصه بعده ۲ ماه که میدونم سربازی هم بوده تاحالا ، پیام داد بهم......

خب

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقی که برات افتاده چقدر شبیه اتفاقیه که برا من افتاد هست 

حتی سربازی رفتن طرف🥲

دل شکستن واقعا خیلی بده اونم وقتی از ته دلت یکیو بخوای و جز اون کسی رو نبینی یهو بره و و 

از خدا میخوام دلتو شاد کنه..

دقیقا😭😞😞 بچها من با کسی خیلی درد و دل نکردم برای همین تو خودم رفتم ... از درون سوختم و اولین باره ...

سخته ولی میگذره ،میدونم حال دلت رو 

لیلا که شدی حال مرا میفهمی! مجنون تمام قصه ها نامردن💔
2706