2733
2734

تاپیکای قبلی گفتم مادرشوهرم اذیتم‌میکرد روزی ۵،۶ بار میومد خونمون دیگه صبرم تموم شد و به شوهرم گفتم بگو نیاد انقد زیاد من حریم شخصی لازم دارم … شوهرم بهش گفته الان دو روزه نیومده ولی واسه آخر هفته دعوت شدیم خونه داداشم شوهرم لج کرده میگه من نمیام … تروخدا بگید چیکار کنم ابروم میره بعد چندماه دعوتم کردن میگه نمیام 🤦🏼‍♀️چجوری راضیش کنم

خدایا خودت شاهدی به سختی به شوهرم رسیدم خودت برام نگهش دار 🤍

اصلا مشکلی با برادرام نداشت بجز احترام هیچی ندیده ازشون حالا میگه من اصلا نمیخوام رفت و آمد کنم باهاشون !!!! تابلوعه مامانش خونده تو گوشش

وایی

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو داداشم که نمیخواد بیاد سربار بشه اسایشتو بگیره با احترام دعوتت کرده بعدشم هر روز که نمیرم خونش. بلند شو لج بازی نکن

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2731
خب اشتباه کردی گفتی  خداوکیلی مامان خودتم بود بهش میگفتی دیگه نیا

من نگفتم نیاد گفتم روزی یکبار بیاد . 

مامان خودم به شهر دیگه ست سالی یه بار میاد

مادر خود ادم با مادر شوهر یکی نیست...چه توقعات بیجا دارینا....مگه داماد مادر زن مثل مادرخودش میدونه که عروس مادرشوهر عین مادر خودش بدونه

من بودم میگفتم بدرک 

خودم تنها میرفتم

غصه این مردارو نخورین

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶

بهتر 

خونه داداشت سالی‌ دوبار نهایت نیاد اما مادر شوهر کش تنبونیت تو رو ذله می کرد سفت موضعت رو حفظ کن

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
گیر نده تااون موقع خدابزرگه باهاش رفتار خوبی داشته باش کوتاه میاد

نمیدونم چکار کنم از استرس دارم میمیرم به زنداداشم گفتم بزار یه وقت دیگه میگه بچه هام امتحان دارن بهونتو می‌گیرن این هفته بیاید

عزیزم هرچیزیش زیادی خوب نیست حالا هرکسی باشع

خب هرکی حریمـ شخصی خودش میخواد مه این ک مادر شوهر روزی پنج شش بار بیاد شاید بخواد این خانوم لباسـراحت بپوشع بخوابه و...