2737
2739
عنوان

امشب چطوربود ؟یلداتونم مبارک عشقا

831 بازدید | 59 پست

خودم ازدیشب مامانم رو دعوت کرده بودم ولی به شوهرم نگفتم چون زودی کارشو ول می‌کنه میاد بعداز ظهرک رفت سریع رفتم ژله و کیک و شام و...رو آماده کردم مامانم و خواهرم ساعت ۶ اومدن یادم رفت به شوهرم پیام بدم بااین حال ساعت ۸ شب اومده بود که بریم بیرون ولی دید مهمون داریم خوشحال شدبعددید شام پختم گف نمی‌دونستم پیتزا سفارش دادم اندازه خودمون من برنج پخته بودم 😅دیگه گفتم ولش کن اونو بزاربرا بعد. بعدش گف زنگ بزنیم اون یکی خواهرم بیاد دیگه زنگ زدیم اونام اومدن قلیونم آوردیم وسط باند هم روشن بود کلی بزن و برقص کردیم کنارقلیون خیلی حال داد .الان دیگه رفتن کلی هم تشکر کردن بابت دعوتشون و اینکه زحمت کشیدم ....شماچیکارکردین؟

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

چرا از اول به شوهرت نگفتی

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یلدامون  ۲ نفره بود  منُ عشقم

خیلی  خوب بود  

سوپ  شکلات قهوه  هندوانه  تخمه . . 

یلدا مبارک💋🍎🍒💕💖

همه کنار عشقشون  شاد و خوش باشن💜

برای حاجت رواییم  یک صلوات میفرستی

همه چیش جالب بود غیر از اونجاش که یادت رفت به شوهرت خبر بدی مهمون داری :)) باحالین چقدر

مبارک باشه

کار خاصی نکردیم یلدا نداریم تو خونمون

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood
2740

شام خونه ی مامانم اینابودیم

بعدشم رفتیم واسه خواهرشوهرم یلدایی بردیم خیلی خوش گذشت هردوجا

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊

با اینکه معمولی بود خوش گذشت 

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ما هم‌ میهمان داشتیم خواهرم اینا با دوتا بچه ده ماهه دوقلو اونقدر شیرین هستند که نگو

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
چرا از اول به شوهرت نگفتی

گفتم که کارشو ول میکرد میومد خونه 😅خواستم نزدیک اومدنش بگم خودش زوداومده بود شامم سفارش داده بود باکلی میوه و اینا ک دید مهمون داریم .خوشحال شد 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

خونه مادربزرگم بودیم با خاله ها و دایی ها و شوهرم خوش گذشت، فقط این بچه پدر منو در اورد

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز